Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz egy ilyen videó?

Mennyire gáz egy ilyen videó?

Figyelt kérdés
Olyan nagy divának tartja magát az illető, tegnap feltett a csaj egy videót a facebookra, pár perces, a tengeren van, és abból áll a videó, hogy elszalad a vízig, beletapickál és felhúzza a ruháját, hogy látszodjon a tangás fürdőruhaalsója. Mikor megláttam én személy szerint elkezdtem szánalmat érezni, hogy valaki tényleg azt hiszi, hogy ettől lesz menő. Nektek mi a véleményetek erről?
2018. jún. 10. 08:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

"amúgy a pasim exe a csaj"

Köszönöm, nincs több kérdésem...

2018. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is szánalmasak az ilyen nők, ha a s3ggén kívül mást is fel tudna mutatni, nem rakna ki ilyen képeket/videókat.
2018. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek veled, ri**nckodik. Ennyi. Rengeteg ilyen nő van sajnos.
2018. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kb mint amikor a srácok kiteszik a gyúrós képeket. Igazából engem egyik se zavar. Én szégyellnék feltenni ilyet magamról, de ha neki ez így jó akkor nem rontom el az örömét. Nekem nem árt vele. Nyugodtan csinálja.
2018. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!