Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a magasság, ami egy...

Mi az a magasság, ami egy lánynál még "elfogadható"?

Figyelt kérdés
A belső lenne a fontos, de mégis (tisztelet a kivételnek) mindenki a külsővel foglalkozik, és sokaknál már egy 190 cm magas lány már "nem is számít lánynak." Ez hol igazságos? Ti mit gondoltok erről? Csak azért nem hívnátok el valakit randira, mert magasabb az átlagnál?

2018. jún. 10. 20:45
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
95%

Én imádom a magas lányokat.

A probléma inkább ott van nálam, hogy nem tudom elég magas vagyok-e én neki.

187cm vagyok, simán járnék 190-200cm magas nőkkel is, de 170 a minimum.

2018. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
A nők "magasságproblémája" abszolút nem említhető egy lapon a pasik alacsonyságproblémájával. Ettől függetlenül elismerem, hogy bizonyos magasság felett egy lánynak nehezebb az ismerkedés, de nem a pasik intoleranciája miatt, hanem a fizikai korlátok miatt. És ez egy óriási különbség, hiszen amíg 155 centis pici lányok is gond nélkül visszautasítanak 170-es fiúk közeledését, addig 190-es lányokkal max azért nem jönnek össze pasik, mert az illetők tényleg nem illenének hozzá lévén, hogy 190-hez még számolj min. 5 cm-t a magassarkú miatt és 190 fölött eleve kevesebb pasi van és közülük is sokan jönnek össze pici csajokkal. Ettől függetlenül én azt mondanám, hogy 190 alatt csak annak a nőnek nem jön össze párkapcsolat, aki tényleg nem tesz érte semmit. 190 felett mondanám ami már tényleg komplikált lehet, de hangsúlyozom nem lehetetlen.
2018. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

legyen ilyen magas a párom..


193 vagyok, az úgy pont jó lenne..


van egy sztorim mikor is megpróbáltak összehozni egy 189cms lánnyal mert hogy én legalább magasabb vagyok nála...jót nevettem rajtuk

2018. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerűen értelmetlen a kérdés.


Mi az, hogy "elfogadható"?

Valószínűleg másképp látja a kérdést egy 160 centis meg egy 195 centis férfi.


Na meg, mi az, hogy "igazság"?

Ugyanúgy kiesel a "ringből" ha ronda vagy, ha kövér vagy, ha más színű a szemed, hajad mint amit X éppen szeret.

2018. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy "még elfogadható" magasság! Minden magasság elfogadható, csak attól függ kinek. Nálam nagyon is bejön egy 190-200 centis lány is akár, mivel magam is nagyra nőttem (F/191 cm) és amúgy is inkább a magas nőkhöz vonzódom. Engem még az se zavarna, ha valamivel magasabb barátnőm lenne, sőt, azt hiszem büszkeséggel töltene el:)
2018. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magas 180 feletti lányok tetszenek, de ez csak egy ideál. Ha szimpatikus, akkor mindegy, hogy 160 vagy 210 centi.
2018. jún. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb 170 centi. Az alatt csak kislány.


Na, de komolyan: nyilván a magasságom is közrejátszik (196), de nálam nincs olyan, hogy túl magas lány. Minél magasabb, annál jobb. Az alacsonyakkal sincs bajom, csak kapcsolatra nem annyira optimális nekem a nagy magasságkülönbség, ezt leszámítva no problem.

2018. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!