Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek milyen indíttatásból...

Egyesek milyen indíttatásból írnak más Facebook bejegyzésébe?

Figyelt kérdés

Saját konkrét példám.Az egyik barátomnak születésnapja volt és pár közös képpel meg egy kis személyes szöveggel felköszöntöttem az idővonalán is.Erre kapásból 2 rokona a barátomnak az én bejegyzésemet használta fel arra,hogy ott köszöntsék fel ők is.Csak engem zavar ez?


Vagy a másik,mikor hozzászólok egy barátom bejegyzéséhez,ő visszaválaszol,erre egy haverja vagy ismerőse ugyan csak belekommentál a mi szóváltásunkba valami tök oda nem illővel.

Mire jó ez?Én fordított esetben max kedvelem a másik hozzászólását,de ha nem tartozik rám nem írok bele.


Ezek az emberek ennyire lusták lennének?Vagy csak szimplán debilek,hogy nem képesek nem beleszólni a más beszélgetésébe?



2018. jún. 11. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken ne akadj fenn. Ma mindenki a gyorsaságra törekszik, bár az tényleg bunkóság, hogy ha valami olyat ír kommentbe, aminek semmi köze ahhoz, amiről épp beszéltetek.
2018. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelmetlenségből is lehet, ha ez nem rendszeres.
2018. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Igen. Akadjunk fenn a debileken minden sarkon. Bar szerintem normalis ember nem akad fenn minden hulyen mert atlatha es ÉRTI a vilagot VALAMINT annak rendszeret. Ergo te is debil vagy meg valahol...
2018. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!