Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális ha valaki...

Mennyire normális ha valaki letilt 1200 embert fészbukon?

Figyelt kérdés

Falubeliek, volt osztálytársak, kollégák, meg ugye akik zaklattak.. aztán összejött valahogy.

Más is van így?



2018. jún. 5. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
1200 embert? Az már enyhén üldözési mánia...
2018. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen. En akivel, harom honapig nem kommunikalok, azt torlom.
2018. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ismerőst elvből nem tiltok le... sok afrikai, arab orugadougou meg mindenféle ázsiai spammelő csingakcsuk az megy a lecsóba, az oké, de ismerőst, kollégát, főnököt sose...abból csak a baj lehet, ha személyesen összefutsz velük az utcán. Aki az egyes Facebook posztjaid láthatóságát tűpontosan lehet szabályozni,kontrollálni hogy ki legyen az, aki láthatja és kik azok, akik nem, én ott szabályozok.
2018. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy számoltad össze, mert szerintem a Facebook nem számolja... nekem egy időben voltak afrikai online zaklatóim, azokat rendszeresen tiltottam, szerintem én is ennyi körül járhatok...
2018. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rámentem a listára és a keresőt megnyitottam a böngészőn és rákerestem a "feloldás" gombra és kiadta a számot.
2018. jún. 5. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Ki ne érzett volna már kísértést erre :D

Nem tudom, hogy normális-e de érthető.

2018. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam van pár ember, akit letiltottam, de 1200 embert letiltogatni felesleges időpocsékolás. Csinálhattál volna szimplán egy másik facebook profilt, amivel csak azokat jelölöd be, akiket nem akarsz úgymond letiltani. A másikat meg törlöd.
2018. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vesződnék vele egyesével, beállítanék egy szűrőt, ki írhat hozzám, pl. csak ismerősök.
2018. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!