Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én parázok be a fehér...

Csak én parázok be a fehér köpeny láttán?

Figyelt kérdés

Alapból nyugodt természetű vagyok, és nem utolsó sorban makk egészséges.


Ha csak egy kórházba, orvosnál beteszem a lábom már is elfog egy bizonyos kellemetlen érzés.

De pl. egy alkalmassági vizsgától is mindig izgatott leszek (rossz értelemben véve).

Vérnyomás mérésnél szokott inkább ez gondot jelenteni, mert az izgalomtól és a fehér köpeny láttán magasabb a vérnyomásom az átlagosnál. Ilyenkor jön a ciki magyarázkodás, hogy -"alapból nem magas (többször méregettem már otthon, de még munka közben is), egyszerűen ilyen izgulós tipus vagyok stb".


Csak én küzdök ezzel? Hogyan tudnék ezen változtatni?



2018. jún. 12. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
szerintem mindekiben van izgatottság orvos rendőr és ilyesmik láttán
2018. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell magyarazkodnod. Amikor nekem is mertek a szivem stb enis izgultam. Ezt az orvos is tudja!
2018. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak te? :D Köztudott, hogy ez rengeteg emberre jellemző, nagyon-nagyon gyakori.


Nem ciki magyarázkodás, hihető tényközlés, hogy otthon kevésbé magas.


Nekem amúgy orvos- és kórházfóbiám van (ami jótékonyan kikapcsolt, amikor műtöttek. de orvos közelébe egészségesen nem megyek, szem- és fogorvost kivéve, azokra nem vonatkozik a fóbiám), de a vérnyomásomat semmi a világon nem tudja elmozdítani az igen alacsony szintről. Ezt nem is értem.


Nem hiszem, hogy változtatni tudsz, max. megpróbálod megnyugtatni magadat, hogy semmi gáz, aztán a szervezeted ezt bizonyára nem érdekli és továbbra is izgul. De mondom, ez roppant gyakori, nincs vele nagy gond. Bár a kapott értékek elég hamisak így. Akkor mondd meg nekik az otthonit és ne érdekeljen az ottani.

2018. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem orvostól nem, de ha rendőrt látok a vérnyomásom az egekbe szökik és rettegek. Pedig semmi törvényelleneset nem tettem soha.
2018. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Ezt fehér köpeny szindrómának hívják és nagyon sok embernek van. Én nem parázok tőle, sokat volt rajtam is fehér köpeny. Sőt, a kórház- és patikaillatot is szeretem.
2018. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én imádom a fehér köpenyt :D
2018. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!