Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megnyernéd a főnyereményt...

Ha megnyernéd a főnyereményt a lottón te mihez kezdenél vele? Kinek mondanád el?

Figyelt kérdés
Ha még otthon laksz a családi házban akkor a szüleidnek elmondanád vagy sunyi módon valami kifogassal elkoltoznel?? Egyáltalán van olyan akinek elmondanád?? En valószínűleg senkinek se mondanám el, vennek egy házat utazgatnék szórakoznék, igazából nem elnek olyan nagy lábon annyi lenne hogy nem dolgoznék az tuti. Nekem valószínűleg elég lenne életem végéig akar befektetés nélkül is, nincsenek nagy igényeim. De ha valami jo befektetés eszembe jut lehet befektetnek nem tudom. Am ma feladtam egy hatos lottót.

2018. jún. 12. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vennék valami nyugis helyen egy szép házat. Én szeretem anyukám, neki is vennék egyet.

Ezen kívül befektetném, hogy sose fogyjon el.


De összességébe én nem is akarom megnyerni... Bármint anyukámnak házat vennék meg adnék egy csomót, mert rengeteget dolgozott életében, hadd pihenjen már.

De engem csak tönkretenne. Életemben nem szeretett egy lány sem, ha milliárdos lennék és utána akarnának szeretni, akkor elutasítanám mindet. Úgy meg sose lenne nyugalmas életem. Prostik, buli, gondolom drog meg hasonlók. Szóval fölösleges.

2018. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

nem tudom elmondanám e, az biztos, hogy nem adnék boldog-boldogtalannak, még rokonoknak sem


az a baj, hogy már a kisebb összeg után is pofátlanok tudnak lenni egyesek, nem adnék kicsit sem, mert utána többet és többet akarnának, meg jönne más rokon, hogy "dehát XY kapott"...


én folytatnám az életemet úgy ahogy eddig

2018. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elköltöznék, de csak mert amúgy is ideje lenne, vennék a szüleimnek is egy nagyobb házat, még egy autót, a tesómnak egy lovat. Kicsit magabiztosabban járnék a világban a raklapnyi pénzemre támaszkodva.
2018. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyának elmondanám, vennék is neki egy házat.

Az biztos, hogy nagy részét befektetném, de meg is valósítanék belőle pár vágyat: diákhitelt visszafizetném, rendbe tenném 1-2 testrészem, utazgatnék.

2018. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyernem a lottot:

1. Csaladnak elmondanam, hogy nyertem

2. Csaladtagoknak adnek penzt, elosztom valamennyi %-ot.

3. En tuti elkoltoznek es vennek magamnak hazat, szep kilatassal

4.Bakancslistam van, szoval azt teljesiteni szeretnek

5.Ceget alapitani akarok, van par otletem hozza

2018. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Es honnan tudod higyan valtoztat meg a hirtelen jött sok oenz....

Lehet pont az ellenkezője lennél, elarulnád magad...

Volt munkatarsam... keres havi 200.000 ft-ot, majd hirtelen vett häat, uj autót.... nagyon hamar levagta.mindenki hogy nqgyobb összeget nyert....

És igen. 40 milliót....


Ha te otthon laksz, majd hirtelen veszel hazat utazgatsz, akkor mar le is buktál, és nem is kell kondani senkinek...

2018. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vennék egy jó házat valami jó környéken. Budai oldalon gyönyörűek vannak. Hegyoldalban, távol az úttól, olyanok mint valami kis erőd, ahol magad lehetsz. Nekem a legfontosabb egy kis privát tér lenne. Nem azt mondom, hogy ne legyen szomszéd, de legyen elég jó kis személyes terem.


Mellette kellene egy autó, nem feltétlenül 100 milliós szint, csak egy jobb 10-15 milliós meg annyi pénz amiből ezeket fenntartom és megélek.


A többit meg beosztanám, egy részét odaadnám családomnak, egy részét elverném kirándulásra, világlátásra. Egy részét befektetném. Lehet céget is alapítanék, felvennék embereket akik értenek a dolgokhoz és én csak a fő kérdésekkel foglalkoznék.


De lehet csak élvezném az életet és csinálnék dolgokat amik érdekelnek. Például szeretem a vasúti dolgokat meg amik repülnek. Vannak kezdeményezések ahol vasúti járműveket, szobormozdonyokat tesznek rendbe, ilyeneket támogatnék anyagilag is és saját erőmmel is. Ezzel úgy adnék valamit az utókornak is.

2018. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tartozás, azt rendezném, majd befektetném.
2018. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Családtagoknak elmondanám, de amúgy, nem "reklamoznám" senkinek. El se költöznék, mert 30 eve élek a jelenlegi otthonomban, ami ugyan egy "sima" lakás, de nekem tökéletes. Persze, felújítanam, talán kicsit átalakítanám, de nem hiszem, hogy bármilyen "kacsalabon forgó" palotára képes lennék otthonomkent tekinteni. Lehet, hogy öregszem...
2018. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért pár helyre elutaznék a világban, de semmi "extra" vágyam nincs.
2018. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!