Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyernéd a lottó főnyerem...

Ha megnyernéd a lottó főnyereményt, mire költenéd? Mit kezdenél vele? Szerinted milyen hatással lenne az életedre, a személyiségedre?

Figyelt kérdés

Tudom, bilibe lóg a keze annak aki ilyenen agyal, meg nem érdemes a nem létező pénzt fejben elkölteni, de én néha szeretek eljátszani a gondolattal. Szerintem nincs aki még ne tette volna.

Szóval, várom a válaszokat, nincs jó vagy rossz, nyugodtan "valljatok" :D


2018. márc. 22. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a kezedben a pénz teljesen másképp gondolkodsz,mit amikor csak álmodozol róla,hogy mire költenéd.
2018. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vennek egy nagy teruletet erdovel, patakkal. A kozepen lenne egy szep haziko. A legkozelebbi szomszed 5 kilometerre lenne es elnem az eletem. Nem koltoznek el az orszagbol. A fonyeremenybol mar ez az orszag is elheto. Kiprobalnek dolgokat, ami erdekelnek pl. sajtkeszites, sorfozes, de csak hobbi szinten a magam oromere, ha nem jon be, hat igy jartam :)
2018. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én skandit játszom, ott sokszor "csak" 40 millió a fönyeremény. De gondolom az is elég lenne mindenkinek, csak ugye sokkal kisebb mint pl az 5ös lottón a 300-500 millio. Lakást vennék magamnak, és a növéreméknek is, a többit félretenném és gyüjtenék még egy lakásra, amit kiadhatok.
2018. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, igen ezért írtam csak simán "lottót", nem konkrét játékot. Mindenki arra gondol alatta amire akar, vagy amit épp játszik :D
2018. márc. 22. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Álmodozni lehet :D Én amúgy a lakást újítgatnám, lehet vennék még egyet és kiadnám albérletbe. Nagyon könnyű ám felélni pár száz milliót, valószínű nehéz lenne megállni, hogy ne vásároljak össze minden baromságot :D De nyugtatna inkább a tudat, hogy a nyugdíj miatt már nem kell aggódni és csinálhatnám épp, amihez kedvem van.
2018. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!