Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valamit nagyon akarsz, nem...

Ha valamit nagyon akarsz, nem kapod meg?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy ez tényleg így van. Ennek mi az oka?

2018. jún. 13. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit görcsösen akarsz, akkor tényleg nehezen jön. Az okát nem tudom, de sokkal boldogabb vagyok, mióta csak élem az életem és nem stresszelek semmi miatt.
2018. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig a "másik csapat" a vonzás törvényében hisz. Vagyis minél többet gondolsz valamire annál jobban bevonzod legyen az jó vagy rosz. Minél pozítvabb vagy annál több, jobb pozitív dolog történik veled.
2018. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összpontosítás segít, a görcsösség nem.
2018. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:

Amikor görcsösen akarsz valamit, állandóan ezen pörögsz, szinte remegsz érte - ez a félelem állapotából indul ki és abból, hogy jelenleg nincs meg az áhított dolog az életben. Vagyis ezzel pont a nincs érzését erősíted meg, így ezt teremted meg magadnak.

Ha úgy állsz hozzá, hogy magabiztos vagy és nem görcsölsz rajta, akkor el tudod érni nagyobb eséllyel, bár ez is több dologtól függ.

2018. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezt így nem mondanám. Van ami sikerül van ami nem. Egyszer fenn, egyszer lenn.
2018. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert full akarja az ember, így nem úgy koncentrál arra a célra, ahogyan inkább sikert tudna elérni. Tenni kell a dolgokért, de ésszel és mértékkel.
2018. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!