Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha te nem akarsz ölelkezni...

Ha te nem akarsz ölelkezni valakivel, de ő igen, akkor megmondod neki, vagy inkább "kedves" leszel és hagyod, hogy megöleljen?

Figyelt kérdés

2017. nov. 19. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyom, de nem szorítom magamhoz 😏 akiket nagyon nem bírok, azokat eltaszítom.
2017. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyom
2017. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Hagyom. Nem zavar, mert gusztustalan emberek vagy olyanok, akikkel nem vagyok jóban, úgysem akarnak ölelgetni :)
2017. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ölelkezés jó, erre egy kedves ember által jöttem rá, pedig nem szerettem ezt a tevékenységet sokáig. Szóval hagyom.
2017. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl. üdvözléskor, köszöntéskor hagyom. Viszont ha leül mellém, és beszélgetés közben ölelne át, azt már nem - nem szólok semmit, csak amilyen diszkréten lehet, arrébb húzódom.
2017. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megmondom neki, hogy ne öleljen meg, mert nem szeretném.


Ha mindenkivel megalkudnék, csakhogy "ne sértsem meg" érdekes életem lenne... vagyis bocs, NEM lenne.

2017. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Én is szólok. Bemutatkozáskor főleg fiúkkal esik meg, hogy az illető reflexből puszira csücsörít, én meg reflexből nyújtom a kezem, aztán kínos csend. Nálunk nem szokás a puszi, ölelkezni idegennel meg nem szeretek, marad a kézfogás.
2017. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátoknál szólok, másoknál meg láthatóan feszengek, és nem ölelem vissza őket. Bár általában nem vagyok ölelős típus, ezt a két taktikát alkalmazom mindig. :D
2017. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!