Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az egyre youtube centrikusabb életről?

Figyelt kérdés

Szerinted jó vagy rossz? Miért?


Ki szerinted a legjobb youtuber?

Ki szerinted a legrosszabb youtuber?


Miért ők ?


2018. jún. 13. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek senkit és nem értem, hogy lehet ilyen alacsony színvonalú dolgokat nézni. Haverjaimmal sokkal viccesebb dolgokat szoktunk kitalálni. megvannak a saját belső poénjaink stb.

Az az elméletem, hogy ezzel pótolják az emberek a hiányzó barátságokat, a közös beszélgetést/hülyülést.

2018. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam személyes szerint.

Azt sem tudom, kik ezek. :)


Ha foglalkozol velük, jó hogy úgy tűnik, youtube centrikus a világ.

2018. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örvendetes dolog, hogy erre van igény. Megjátszott, valós érzelmektől, és összetett gondolatoktól mentes, szponzorpénzek százezreit zsebrerakó műanyag emberek f..szságaira, akik az anyjukat eladnák 100 ezerrel több feliratkozóért cserébe... Ha így haladunk, csak eljutunk odáig, hogy az állatok visszavegyék az uralmat az emberiség felett.
2018. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Vine halott, ez az egyetlen olyan platform, ami virágzik és hasonló kaliberű. De akkor is csak kapitalista, rothadó szar, aminek egy működésképtelen algoritmusa van. Az alapötlet jó és nagyon sok jó dolog van rajta, de a csipet-csapat a háta mögött megérdemelne egy nyakon rúgást.


Szerintem a legjobb 'youtuberek' az ismeretterjesztő és hírcsatornák.

A legrosszabbak... ? a nácik, meg a többi retek mizantróp gci.

2018. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, en kicsit sem érzem "youtube centrikusnak a világot. Igazából, csak akkor hallok ezekről a "youtuberekről", amikor valaki véleményt ker róluk.
2018. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!