Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek utálják a romániába...

Az emberek utálják a romániában élő magyarokat, de szeretik a munkásságukat, akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Mindent utálok,ami a dunától keletre van....
2018. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled
2018. ápr. 28. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem utálják őket. Kivéve a néhány százezer hazaárulót.
2018. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
A románok meg a gyerekeket magyar gyűlöletre tanítják mert ügye a magyar az csakis ellenség lehet. Na most akkor hogy is van ez?
2018. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Jaj,hagyjuk már ezt az általánosítást 4es.... nyilván minden román magyar gyűlöletre tanítja a gyerekeit....
2018. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
a 4-es még képzavarban is van, mert romániai magyarokról van szó, akik ugyanolyan magyarok mint mi, akik nyilván nem önmaguk gyűlöletére nevelnek... s nem pedig romániai románokról.
2018. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekelnek,miért nem kérdezed azt a maroknyi embert akit érdekel, akik foglalkoznak velük. Magyarország 0,1 %-át érdeklik kb. a románok, romániai magyarok.
2018. ápr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Ez most a választások miatt lett divat, h utalni kell az erdelyieket. Én sem szavaztam Fideszre, de nem okolom egyes egyedül az erdélyi magyarságot h megint nyertek, és szerintem jogos a szekelyek szavazatjoga, hisz magyarok, határon túl.

Sot, tovább megyek, szerintem az erdélyi magyaroknak nem kéne szavazniuk a román választásokon, gondoljunk csak bele, milyen lenne ha a mostani vasztasokat egy több szazezres TENYLEG ROMAN Vagy akármilyen más nepcsoport döntötte volna el.

2018. ápr. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A munkásságukat is csak fele-fele arányban "szeretik": amíg valami elkészül, addig oké, de amint jön az ellenőrzés, akkor derülnek ki a hiányosságok, és így nézve már nem annyira tetszik a dolog.
2018. ápr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Aki lakhelye miatt utál valakit úgy hogy nem is ismeri az eléggé egy primitív lény.
2018. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!