Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi Magyarok és a külföldiek...

Mi Magyarok és a külföldiek közt, hogy van ilyen különbség?

Figyelt kérdés

A héten voltam Szegeden megnéztük a Szegedi Tudományegyetemet ,egy fél napot ott töltöttünk büfében voltunk ilyesmi és beszélgettünk az egyik ottani tanárral,olyanokat mondott,hogy fura ,hogy szanaszét ott mernek hagyni a külföldiek mindent,de mi is láttuk.


Sok külföldi diák Arabok,Kínaiak,négerek tanulnak az asztaloknál és nyugodtan úgy elmennek a wc-re,hogy minden értéket,telefon,laptop,pénztárca kinthagynak az asztalon,felügyelet nélkűl,ez még semmi. Lemennek,kimennek az épületből cigizni is,hogy mindent ott mernek hagyni. Nem mindegyik,de jó részük igen.

Egy Magyar ezt nem merné megtenni,mi nagyon vigyázunk,tudjuk mi történik az országunkban.

Én a vonaton azt sem merem megtenni,hogy valakit megkérjek,hogy ránézne míg kimegyek a wc-re,hanem viszem magammal a szűk wc-re mindenemet táskástól.


A külföldi diákok,hogy merik ezt megtenni,hogy mindent szanaszét hagynak és elmennek wc-re stb. ?


Mi Magyarok nem teszünk ilyet.

Csodálkozom,milyen nagy különbség van mi Magyarok és a külföldiek között.



2018. jún. 14. 22:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy a cuccokra érted? Azthittem, szemétre...


Svájcban élek még mindig, és SIMÁN otthagyom egy buliban is a táskámat, bármiet, a kutya nem nyúl hozzá.


Magyarországon elég, ha két üléssel odébb teszem le, már ellopják.


Tudod, akik megszokták, hogy nem lopnak atz országukban, vagy az iskolájukban, azok nem is feltételezik, hogy máshol esetleg igen.

2018. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!