Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tart engem mindenki...

Miért tart engem mindenki hülyének amiért én elhatároztam hogy minimum még 100-150 nővel közösülni fogok?

Figyelt kérdés
Anyamek azt mondjak egy állat vagyok es fogjak a fejüket nem tudjak eldönteni hogy kire ütöttem en. A húgom azt mondja hogy ebbe bele fogok pusztulni mert elkapok valamit. Meg kioktatt engem a nokrol azt mondja oruljek ha talalok egyet, annak azonnal csinaljak vagy harom gyereket meg vegyem feleségül es mondjak köszönetet a jo istenek. Nem értem mert mondja voltak mar csajaim most nagyon felhuztak azért is meg valositom. Most mar van pénzem megyek ma is buliba nozni sikerülni fog ez. Vettem egy noteszt es abba fogom őket feljegyezni, az exeimet mar beírtam. Egy szép napon ezt majd megmutattom a fiaimnak, unikaimnak is. Csak azért is mostantól minden hétvégén mas noket fogok dugni.

2018. jún. 15. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Álmodik a nyomor
2018. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi nővel csak akkor fogsz közösülni, ha több mint a fele ribizli. Vagyis tényleg el fogsz kapni valamit, ez undorító dolog.
2018. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
És miért lesz ez jó neked?
2018. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartalak hülyének, meglehet, csak hát... tudod, a mennyiség-minőség. Simán találhatsz 150 nőt, aki lefekszik veled. Meg akárkivel, aki hajlandó megdugni őket. Persze ha egy jóképű, jó dumás, gazdag srác vagy akkor nem szóltam semmit.
2018. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, ez egy hatalmas hülyeség.

1.Alapból tényleg nem egészségges dolog 150 nővel lefeküdni mert elkaphatsz valamit ha védekezel ha nem.

2.Az, hogy erről még naplót is akarsz vezetni az már undorító, perverz és megalázó a nőkre nézve mert kvázi kihasználod őket a saját csökött agyszüleményedre.

3. " Egy szép napon megmutatod a fiaimnak, unokáimnak." Már bocs, de ez a lehető legnagyobb marhaság, mert ez nem olyan dolog, amivel büszkélkedni lehet. Teszem azt ebből a 150 nőből akár többet is teherbe ejthetsz védekezés ide vagy oda, azoknak a gyerekeknek akarsz dicsekedni?

Vagy ha esetleg hatalmas nagy szerencséd lesz ezek után, hogy valaki hajlandó lesz mondjuk hozzád menni ezek után ( mert ugyebár nincsenek titkaink a másik előtt, főleg ha még dicsekedni is akarsz) akkor is egy undorító szexmániásnak fogják tartani a fatert és nem is beszélve asszonykáról aki ki tudja beletartozik e ebbe a létszámba.

Az hogy van pénzed nem tudom mennyi, az csak azt fejezi ki hogy úgy gondolod úgy egyszerűbb véghezvinni a tervet mert pénzzel mindent meg lehet venni.

Abba bele se gondolsz hogy konkrétan kihasználod a nőket.

Egyáltalán hány éves vagy, hogy ilyen elfajult elmeroggyant ötlettel álltál elő??

Én nem hülyének tartanálak hanem undorító perverz állatnak.

2018. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

"Most mar van pénzem megyek ma is buliba nozni sikerülni fog ez. "


Akkor mért vagy most is itt és lököd nekünk a szöveget? :-) Ne dumálj róla, hanem cselekedj.


Amúgy meg vagy csak trollkodsz, vagy ha nem tréfának szántad, akkor meg szimplán túl sekélyes vagy.

2018. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Mikor a húgodnak több esze van

Ha van is olyan aki szét teszi neked a lábad,az egy olcsó ronda ribizli :) Erre pedig ne legyél büszke

Idióta vagy

2018. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Akkor meg én nem szóltam semmit, ha van már legalább 100 exed:)

De annak a 100-150 nőnek, akik soron vannak csinálj is gyereket, mert fogy a magyar népesség. Javítani kell a demográfiai mutatókat. Bár a tartásdíjhoz milliók kellenek havonta.Így nem árt piszkosul gazdagnak lenni.

2018. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De ennek mi értelme, most komolyan? :D

A mennyiség önmagában értelmetlen és értéktelen. Miért nem fekszel le mondjuk 20 igazán gyönyörű luxusprostival? Annak úgy lenne értelme, mert lenne 20 igazán minőségi szexuális együttléted. Vagy miért nem abba fektetsz időt és energiát, hogy egy nagyon szexi és okos lányt szedj fel, akivel nem 150-szer, hanem 1500-szor tudsz szexelni.

Ne haragudj, de ez kicsit olyan, mintha én kitalálnám, hogy elmegyek 100-150 Somogy megyei településre. Most őszintén, van ennek értelme? :D Nem lenne több értelme, ha inkább elmennék egyszer Londonba, egyszer Párizsba, egyszer Berlinbe, egyszer Rómába, egyszer New Yorkba és egyszer Koppenhágába?

A mennyiség értéktelen, a minőségben van érték.

2018. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd, hogy Barney Stinson a példaképed, és tényleg feldobod az estémet.
2018. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!