Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért lehet, mit akarhatnak...

Az miért lehet, mit akarhatnak, ha leülök egy parkba akkor mellém ül egy csöves, vagy a lepusztult tipusu kisebbség pedig sok más pad is szabad?

Figyelt kérdés

Pelda

A szökőkut körül nálunk hatalmas tér van, kb 20 pad. Ha leülök, szinte egyből "molesztál" valaki es mellém ül mint egy iskolapadban, közben van másik tiz szabad pad.


2018. jún. 16. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
(Nő vagyok és főleg csöves, kisebbségi nők csinálják ezt, büdösek, stb, ha ez számit vmit)
2018. jún. 16. 18:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiakarnak zsebelni ennyi. Telód elöveszed azt volt nincs telefonod. Látják egyedül vagy lehet esetleg pénzesnek tűnsz stb. Biztos nem spanoskodni akarnak veled. Főleg nem az asszonyok. Mert ha egy csávo felakar szedni az oké de ezek a beduin asszonyok biztos nem.
2018. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nekem is van, amúgy iszonyat zavaró.


Múltkor vettem egy kávét és leültem egy parkba, egy szökőkút mellett.


Mondanom se kell pár perc eltelt és megjelent pár ilyen fazon a közelemben, és inkább le is léptem.

2018. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenek beszélgetni veled, aztán már a második mondatban rátérnek, hogy adj már egy szál cigit, kajára kell. Vagy esetleg jósolni akarnak, amihez adj oda egy pillanatra egy papírpénzt, visszaadja - de persze akkor látod utoljára. Vagy esetleg kirabol, kizsebel. De jóra ne számíts.
2018. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmérnek, mennyire vagy potenciális áldozat. Hordj a zsebedben paprikasprét, és ha gyanús mozdulatot tesznek, spricceld szembe, és húzd fel a nyúlcipőt.
2018. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kóstolgatnak, így van. Nézik, hogy reagálsz, jelzed-e, hogy takarodni kéne, vagy megijedsz, összehúzod magad, tehát potenciálisan kizsebelhető vagy, hagyni fogod magad.


Megoldás: "Húzz a k#rv4 anyádba, tetves, ki engedte meg, hogy odetedd a büdös testedet?!"


Válasz: "Há me' mé?! Má' leülni se lehet!?"


Akkor felállsz, és szépen lerúgod a padról. "Azt mondtam, takarodj, melyik részét nem értetted?!"


És takarodni fog. Ne rettegj, hogy jaj, majd biztos rendőrt hív, mert ezeknél ez a kommunikáció. Ebből értenek. Rendőrt? Dehogy hív, örül, ha nem kell látnia.


Fun fact: a börtönszleng remekül működik irodai környezetben is sima szövegű férgek leoltására is. Egy volt barátnőm főosztályvezető-helyettes volt egy állami hivatalban, és tanácsomra megpróbálta az udvariaskodás helyett a "kinek vetítesz, csicska" és hasonló kiszólásokat. Olyan szépen vigyázzba állt az összes furkálódó kis takonypóc, hogy vonalzót lehetett volna állítani a seggükhöz...

2018. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszélj mellé totál hülyeségeket mintha fullra komolyba nyomnád a tesónak, aztán futtasd meg.

Én kondiba vagyok ;) naponta futok Km eket. Utána még éhésebb lesz;) és összeesik.

Csak vicceltem, de már megcsináltam párszor, egyszerűen legyél szemfüles és kerüld el az ilyeneket, simán kiszúrod.

2018. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Vagy ha kemény csávó vagy inkább te sebeled ki a végén nem ő, kivéve ha bandába vannak az akkor nyúlcipő.
2018. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tarhálás a cél, vagy épp pont az ágyán ülsz. Én hapsi vagyok és nálam a hapsik jelennek egyből meg...
2018. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!