Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja van a kisebbség...

Mi baja van a kisebbség bizonyos részének?

Figyelt kérdés

Megyek a melóba reggel, 2 előttem sétál úgy hogy elfoglalják az egész járdát. Kikerülőm őket, és elkezdenek beszólogatni, aztán köszöngetni nem reagáltam rá semmit mire az egyik "köszönj már te kutya, mert ha nem akkor szájba baszlak.". Mentem tovább, ők meg jöttek utánam egy darabig.

Másik szintén ma, várom a vonatot, oda jön egy és megkérdezi "mennyi az idő" oda mutattam az órára, hogy "ott van 6:20 van" erre azt mondta, hogy "vedd elő a telefonod, és azon nézd meg!" mondtam neki hogy "nem, mert ott van az óra.". Erre mondta, hogy "nem vagyok ám olyan, vedd elő." erre azt válaszoltam hogy "nem és hagyjuk egymást!". Aztán ott hagytam. Előveszem a telefonom, és kitépi a kezemből szerintem.


2016. márc. 30. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs mi bajuk ezeknek a teremtményeknek,de undorodom tőlük velem is játszottak már el ilyesmit,hogy csak úgy beszólogatnak meg elfoglalták az utat, biciklivel voltam kértem,hogy engedjenek el erre nekik ált feljebb.... Meg tőlem is kérdezték már,hogy hány óra,de azt mondtam nincs telefonom. Ha lehet kerülöm őket és nem reagálok rájuk ami nehéz, mert annyian vannak.....
2016. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De legalább, olyan helyen kérdezgetné az időt, ahol nincs óra. :D
2016. márc. 30. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem egyszer automatánál talált meg egy jóképességű, pesten a stadionoknál, hogy neki kéne pénz, mert lerobbant valami rokonának a kocsija a közelben, és nem-e tudnék adni valamennyit. Eltessékeltem, de persze nem mozdult, úgy kellett megfognom a karját, hogy ne nyomkodjon semmit az automatán, mert már akciózott volna. Egy idő után meguntam, és nem foglalkoztam vele, kivettem a kártyám, mire hallotta, hogy valamit mozog a gépezet, és "várjál, segítek" mondattal nyúlt a pénzkiadó nyíláshoz, én kikaptam a kártyám, és elhagytam a helyszínt.

Azóta is bánom, hogy nem szóltam a rendőröknek, hirtelen eszembe sem jutott, mert ott a buszpályaudvar és metróaluljáró környékén szoktak járőrözni.

2016. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez menőzés és rablási kísérlet , megtehetik mert nincs brutális tettleges válasz . Az a fő hiányuk hogy nem támadjuk csoportosan nem fenyegessük őket úgy ahogy ezt ők teszik és hazudnak ellenünkre . Addig míg nincsenek elintézve legalább gázsprékkel napi szinten játsszák magukat . Erre fel kell készülni ,de ez már a 80-as években is így volt . Nem volt hírközlés se net ami leadta volna gyorsan . Üzletelni kétes egyénekkel nem kell , se venni se bérbe adni semmit se . Át kell verni őket mindet , ezek erre meg a félelmekre játszanak . Önvédelmi eszköz és bosszúhadjárat a gyógyír a nyomoroncokra .
2016. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Valszeg már a szüleik is ilyenek voltak :D nevelés kérdése, vannak cigány ismerőseim akik tök normálisak mivel nem a szülők nevelték fel őket.

Vigyél valami kést vagy önvédelmi eszközt magaddal, ugyanígy kötekedtek egy ismerősömmel egyik este (az parásabb volt hisz kevesen voltak az utcán) s elővette a kését egyből eltakarodott az összes.

2016. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy élve születtek.
2016. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező ezért előny ha valaki nem 165cm és lúzerképü!-)

Velem miért nem fordul elő ilyen?(190cm-100kg)

2016. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyen a cigány kultúra és mentalitás. Én is átéltem hasonlókat, sőt rosszabbat is. Nem rasszistának hanem utóítéletesnek tartom magam.
2016. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
93%
Nevelés kérdése az egész! Mivel cigány vagyok az ilyen szemét tetvek miatt érnek engem is a negatívumok... Ha a cigányok normálisan nevelnék a gyerekeiket akkor azok is normálisan nevelnék az övéiket és így tovább... Szerencsére az én szüleim és nagyanyám is normálisan nevelt soha eszembe sem jutott hasonló :/ Az ilyen emberekkel szóba sem állok, sőt messziről kerülni kell őket! Férgek...
2016. márc. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megtehetik, meg is teszik. A rendőrség úgysem foglalkozik velük.
2016. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!