Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet alkotni 29.1 milliár...

Mit lehet alkotni 29.1 milliárdból ami nemes és hasznos?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Túl sok mindent, hogy itt fel lehessen sorolni.
2018. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy egy példának azért örülnék...
2018. jún. 18. 17:08
 3/17 anonim ***** válasza:

Talán ennyi pénzed van? :D

Menhelyek, kórházak, segítség nyújtó központok akárkinek, házak építése hajléktalanoknak.

2018. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Tehát, ha megnyerném az Euro Jackpot-ot?

Hát olyat biztos nem alkotnék, ami az embereknek jó. Az emberek mit adnak neked vagy nekem, ami jó vagy nemes? Semmit. Utálom az összeset. De ha hirtelen mondanom kellene valamit, akkor mindenképp az állatokkal lenne kapcsolatos! Menhelyeket telepítenék. Állatkórházakat, mindenhova. Az összes kutyát, ami szembe jön velem, vagy tudom, hogy kinek van, szépen elvenném és a kedves gazdi ivartalanul kapná vissza! Nem engedném, hogy a gyarló ember kiskutyák születéséből profitáljon. És persze magamra is gondolnom kell. Azt hiszem vennék magamnak egy saját tengerpartot, oda egy kis házat és ezzel elégedett lennék. Mindenki békén hagyna, nem kéne senkit elviselnem magam mellett. Álmokból épített vár...

2018. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Stadiont ne, az már van, esetleg kisvasút.

Ha nekem ennyi lenne, valahol gyerek-kórház mellé építenék egy kis házikót, lehetőséget adva a szülőknek hogy ott éjszakázzanak, ne kelljen utazniuk. Esetleg fiatal pároknak olyan albérlők házát, vagy valamit ami az állatokkal kapcsolatos. (menhely, kórház)

2018. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
stadion, kisvasút...
2018. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindig is hiányoltam a 14-21 korosztálynak való játszó/találkozó helyeket. Elkerített terület, pad, asztal, zen kert, kút, hírdetőtáblaszerű dolog nekik való programokról/üzenőfal. Mit tudom én még mi, valami hasonló hely.
2018. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon belementünk a politikába. Akkor is hajrá Fidesz ;)
2018. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Olyan 1mrd-ot azonnal elherdálnék. Luxusutazások, ház, nyaraló, két méteres oled tv, kocsik stb...

A felét alacsony kockázatúba fektetném, akár ingatlan pl

A maradékot pedig K+F-re és marketingre.

Agrár téma érdekel. Szóval egyrészt a mezőgazdasági robotok, automatizálás témájú lenne egy csapat. Abszolút nagyüzem.

A másik cégnek pedig a biológia és a génszerkesztés lenne a célkeresztben, néhány kiválasztott növénnyel, réspiacot céloznék.

2018. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Add nekem, az lesz a legjobb.
2018. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!