Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a torok, arab,...

Milyenek a torok, arab, cigany ferfiak? Erdemes veluk parkapcsolatot letesiteni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 20. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarok általánosítani, de a legtöbb akit ismerek vagy hallottam róluk, hirtelen haragú és akár a semmiből is jöhetnek elő náluk feszültséghullámok.
2018. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
#1 A legtöbb nőnek az ilyen férfiak számítanak "igazi" férfinak. Ha valakiből nem nézik ki, hogy majd veri őket párkapcsolat alatt, azzal szóba sem állnak a nők!
2018. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
Furcsak
2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

Húuuuuuú, mit fogsz kapni ezért a kérdésért.

30 oldal garantált. :D


Tudok több vegyesházasságot is, amik 20-30 éve teljesen rendben vannak. Köztük is vannak értelmes, művelt, nyugati gondolkodású egyedek, úgyhogy ha ilyet találsz, ne tartson vissza a származása.


De ugye nem Soros embere vagy, aki így akarja muszlimizálni az országot? ;)

2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Tök mindegy mit mondtok, a kérdező úgysem ez alapján fog dönteni. Nyilván azért tette fel a kérdést, mert bejönnek neki az arab férfiak. Ezek alapján pedig nincs mit tenni, előre borítékolható, hogy arab gyerekei lesznek neki is.
2018. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Neked igen! csakis velük érdemes párkapcsolatot létesíteni! gondolom más nem is akar veled foglalkozni, ha ilyen kérdések foglalkoztatnak.
2018. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha szereted, hogy vernek, megaláznak, és még az útleveledet is elveszik, akkor feltétlenül arabhoz menj feleségül. Később majd megnézünk a híradóban.:)
2018. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

én se arabbal, se törökkel nem kezdenék. a legtöbbnek nagyon nem európai gondolkodása van, amivel én nem tudok azonosulni. más értékrend, más világkép, más vallás (vagyis inkább a vallásosság fontossága). nekem ez nem való.

persze mindenki más, és vannak nyugati gondolkodású arabok, törökök

2018. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
#2 inkább nem is akarom tudni, milyen nőkkel volt eddig dolgod
2018. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez csak egy troll kérdés.Várja a hatást.
2018. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!