Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok egy lányra aki arab/török zenéket hallgat?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy a kerdes mennyire, ertheto, de erdekelne engem a (normalis) velemenyetek, hogy ha lenne egy total magyar lany, aki szereti az arab zeneket es a torok zeneket, es magat a stilust es esetleg meg akarna veketek ismerkedni? ez is erdekel, de ami meginkabb erdekelne, hogy arab/torok fiukkal hol lehet ismerkedni, magyarorszagon bellul?:)

tenyleg csak normalis nem trollkodo valaszokat szeretnek 😇

a korom leirnam, de akkor torolnek a posztot:)



2017. máj. 4. 23:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
74%

Úgy is nézel ki és úgy is öltözködsz,mint egy török?

Mert egy zenét el lehet viselni,csak én azokat a népeket azért nem bírom,mert vagy igénytelenek,vagy agresszívak és folyamatosan ordítanak alapjáraton is.Nem mellesleg szarba se nézik a nőket.Csak a zene miatt nem utasítanék el lányt.

2017. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
A röszkei tranzitzónában találsz bőven. :D Sok szerencsét, remélem megéled a következő évet...
2017. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Kérsz egy kebabot?
2017. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
32%
[link] Ezt én is nagyon adom!
2017. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
65%
Nincs ezzel semmi gond, tanulni, érdeklődni új kultúra iránt.
2017. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Kezdetnek takard le az egész tested egy függönnyel, utána tanuld meg, hogy adig nem pofázol, amíg az urad nem kíváncsi rád, és akkor is csak egyetérthetsz vele.


Ha ez megvan, akkor mehetsz törökökhöz meg arabokhoz nőként.

2017. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg rockot xd
2017. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
83%
Ha ennyire érdekel a kultúra meg azok az emberek, tanulj meg arabul, vagy törökül, a helyekkel meg ne foglalkozz , azok mindehol vannak :)
2017. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is imádom az arab, török, grúz, indiai zenéket is és mostanában egyre többet hallgatok. Elég sokat voltam külföldi diákokkal, ahol állandóan ezek mentek és általuk megismertem nagyon jó zenéket. Eddig csak európai vagy amerikai zenéket hallgattam. Tágul a látásköröd. Nem ciki.
2017. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi barom választ -_-

Mert a magyarok nem agresszívak/ igénytelenek, mi?

Kretének

2017. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!