Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aludtatok már több mint 14...

Aludtatok már több mint 14 órát egyhuzamban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 21:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már azt hittem ez beteges. Habár sok éjszakázás előzte meg...
2018. jún. 20. 22:48
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Múltkor szóbeliztem és annyira izgultam miatta, hogy kb. 1 órát aludtam előtte. Amikor hazafelé tartottam a vizsgáról, a buszon ülve majd' elaludtam, aztán hazaértem olyan 6 körül, de nem akartam még olyan korán elaludni. Szóval olyan 8 körül kerültem ágyba és másnap 8 körül fel is ébredtem, de még mindig fáradtnak éreztem magam, nem tudtam kikelni se az ágyból, úgyhogy inkább visszaaludtam és végül 11 után nem sokkal keltem fel.
2018. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
Igen, amikor 50 órákat voltam ébren (tanulás + éjszakás meló) akkor simán végigaludtam 15 órát ha lett egy szabadnapom.
2018. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Max 10 óra volt a legtöbb.
2018. jún. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer- egyszer előfordult már, hogy hetközben 3-4 órákat aludtam csak és hétvégén "hoztam be a lemaradást".
2018. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tavaly télen valamikor egy hét alatt írtam gimiben talán úgy 7-8 témazárót egy hét alatt, akkor pont számított hogy mindenből jó jegyeim legyenek, azon a héten meg előtte pár órákat aludtam naponta, kb. folyamatosan tanultam, meg stresszeltem hogy úristen mi lesz. Már azt hittem összeesek úgy jöttem haza sokszor.


Hát utána hétvégén nem számoltam mennyit aludtam de hogy sokat nem voltam ébren az biztos :D..

2018. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszer amikor beteg voltam aludtam 17 órát. Mondjuk megszívtam mert csak még jobban fájt a fejem utána:D
2018. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!