Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bírjam ki délután...

Hogyan bírjam ki délután 3-tól kb hajnali 4-ig egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Megyünk szerenádozni és hát igen kicsit sokáig fogunk maradni, 13 órát egyhuzamban utazunk és piálunk xdd Aztán azon kívül hogy ittas sofőrökkel megyünk és ki vagyunk téve veszélyeknek, azon kívül hogyan bírjam ki személyesen? Mennyit igyak szerintetek, mit csomagoljak magamnak, hogyan bírjam ki a folytonos éneklést, utazást, úgy hogy ne legyek fáradt. Apám nem akar elengedni, max 9-ig enged el (18 évesen.......), de addig 100% hogy nem végzünk. Szóval őt is valahogy ki kéne bírnom. Ötletek ti hogy csinálnátok helyembe?

2018. máj. 2. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ÉGVILÁGON SEHOVA nem indulnék el ittas sofőrökkel.
2018. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azért nem talajrészegek lesznek a sofőrök xdd olyan sofőrök lesznek, akik 30 ezer forintból sem tudnak berúgni normálisan, 8 sört és 8 feles pálinkát isznak csak meg, helyenként 1-et megállapodás alapján, azt kb meg sem érzik.
2018. máj. 2. 11:29
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ittas sofőrök fognak vezetni, akkor utána jó eséllyel kipihentheted magad a kórházban. De a halottak se éreznek fáradtságot.
2018. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Voltam már haverom mellett ittasan, ivott kb 5 sört egy buliban, aztán kocsiba szálltunk, tök normálisan vezetett, nem értem mi a baj ezzel... Én személyesen biztonságban leszek ezért.
2018. máj. 2. 11:33
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Idióta, már azzal bűncselekményt követsz el, ha hagysz vezetni valakit ittasan.
2018. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nem érted aggódom, hanem azokért a szerencsétlen emberekért, akik betartják a szabályokat, amiket nem véletlenül találnak ki. Mert többnyire mindig az ártatlanok húzzák a rövidebbet más idiotizmusa miatt.


Amúgy a kérdés szempontjából teljesen felesleges kitérő, hogy te milyen piás sofőrökkel mész kornyikálni, tehát az egész kérdésed egy provokatív kamu.

2018. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Wut? Én azért miért lennék bűnbak? Nem én ittam+vezettem.
2018. máj. 2. 11:39
 8/18 A kérdező kommentje:
#6, nem, nem az. Volt egy kérdésem erről régebben, hogy hogyan oldjuk meg a dolgot, így sikerült megoldani. Ezért is kérdeztem, hogy hogyan csomagoljak be, stb
2018. máj. 2. 11:40
 9/18 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

itt van, ezek a válaszok alapján így lett megoldva a dolog

2018. máj. 2. 11:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudomásod van róla, hogy a sofőr ittas, és hagyod úgy vezetni, akkor bizony te is hibás vagy.
2018. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!