Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megtudnátok, hogy az előző...

Ha megtudnátok, hogy az előző barátotok, akivel 1 éve szakítottatok, megcsalt még másfél éve egy lánnyal, de ti azóta már mással jártok, mit tettének?

Figyelt kérdés
Beszélnétek, írnátok a lánynak?

2018. jún. 24. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engedd el. Ne zaklasd.
2018. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellene csinálni? Éld tovább az életed.


Alapból elég beteges dolog lenne 1,5 év távlatából zaklatni egy lányt azért mert az VOLT barátoddal kefélt. Főleg hogy neki hozzád semmi köze.

2018. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Beztos...Hát, nem estem a fejemre.

Képzeld magad a helyébe. Te vagy a másik csaj, aztán szakítás, dráma, stb. Majd mindenkinek új párkapcsolat, és ő meg elkezd neked béna, hisztérikus smseket írogatni, mert dugtál az exével hajdanán...elég nagy égés lenne, nem gondolod? Nem éreznéd megaszuperultragázosnak a szitut, he? Szerintem DE!

2018. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én vagyok az, akivel megcsalták a lányt- fogalmam sem volt, hogy volt barátnője, egy szórakozóhelyen akadtunk össze, majd később megtudtam, hogy volt barátnője...Nemrég tudtam meg, hogy a lánynak elmondta a volt barátja, hogy megcsalt vele, nagyon rosszul érzem magam az ügy miatt. Ma sem tudom, hogy oda kellett volna-e állnom elé, hogy figyelj, a barátod megcsalt velem, és engem is átvágott...
2018. jún. 24. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Most már inkább hagyd annyiban, csak feltépnéd a sebeit. Esetleg ha adódik olyan szituáció, hogy találkoztok valahol, elmondhatod neki a te variációdat is. De ne lepődj meg, ha meg se akar hallgatni.
2018. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, hiszen már nem vagyok együtt a pasival, továbbléptem, nem érdekel, hogy kit dugott meg rajtam kívül.
2018. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!