Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátommal másfél hónapja...

A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt van egy pár számomra idegesítő tulajdonsága. Miért nem változtat rajtuk?

Figyelt kérdés

A barátom 22 én 23 éves vagyok.Friss a kapcsolat és még nem alakult ki a szerelem.Előttem 2 17év körüli barátnője volt.Most van nagyon sok 15-18 éves csaj ismerőse akiket nem is ismer csak likeolja a képeiket.Úgy érzem javíthatatlanul bolondul a női testekért és szinte csak ismeretlen nőkből tevődik össze az ismerettségi köre.Megemlítettem neki,hogyha engem akar ne likeolgassa csak úgy nézze hogy ne lássam mert rosszul esik.Egy ideig leállt de most megint elkezdte 1-2 csajnak a képét akiket ismer is.Direkt olyanokat akiknek hatalmas melleik vannak.Nekem ettől rossz érzésem támad mindig.Tudom hogy engem akar meg őszinte mert mindig elmondja amit gondol, pl szereti nézegetni a csajokat mert az nem bűn.Tudom hogy hülyeség ez de ilyen kis dolgokból lehetnek később a nagyok.Megváltozhat a pasim később hogyha belém szeret vagy ilyennel ne is tervezzek hosszútávon?

Mire buknak az ilyenfajta pasik? Hogy viselkedjek vele?



2014. jún. 20. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már másfél hónapja vársz arra, hogy kialakuljon szerelem, aztán mégsem, akkor minek vagytok együtt ???
2014. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

A legfontosabb!!! Egy FELNÖTT ember nem fog megváltozni és ne is akard megváltoztatni, mert azzal csak EGYETLEN dolgot érhetsz el - ott fog hagyni.


Az, hogy nöket nézeget, magánügye, inkább TE ne nézegesd az ö profilját, mert az nem rád tartozik.


A férfiaknak mindig tetszeni fog egy-egy csinos nöi test, és ha neki a nagy mellek tetszenek, akkor azokat nézetegi, akiknek az van.

Az nem igaz, hogy ATTÓL, mert nöket nézeget az interneten, késöbb meg fog csalni - aki nem tartja a hüséget, az akár nézi öket interneten, akár sem, megtalálja erre az alkalmat, aki meg CSAK nézelödik, az emiatt nem lesz hütlen. Viszont ha kontrollálod, azzal csak elriasztod magadtól.


Attól, hogy te esetleg más alkatú vagy (a kérdésed alapján arra gondolok, hogy kis melled van és emiatt nem vagy magaddal megbékülve), még böven lehetsz te az, aki tényleg fontos neki.


Ne foglalkozz ezzel, hagyd meg neki ezt a szórakozást. HA meg nem bízol benne, akkor hagyd ott.

2014. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Nem mondhatnám hogy kicsi a mellem inkább az a normál méret. Azért vagyunk együtt hogy megpróbáljuk mert a vonzalom az meg van mindkét részről.
2014. jún. 20. 08:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem értem ezeket a "nem alakult ki szerelem, de együtt vagyunk" dolgokat.
2014. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A likolás az nem is tevékenység....

Mármint az csak like....

Talán az már nagyobb bűn lenne ha látnád hogy fűzné is őket.Mivel ilyen fiatalok vagytok így számítógépes világban nőttetek fel,tudnotok kéne ezt valahogy kezelni :)

Én azt mondom sokkal jobb volt gépek nélkül élni!!!

2014. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal sose tervezz, hogy "majd megváltozik"! Az esetek 99 százalékában ilyen nem történik, vagy legalábbis nem olyan módon és irányba, ahogy a másik szeretné...


Az emberek nagyon különbözőek, másra vágynak. Huszonévesen mégis hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy más is arra vágyik amire mi, másnak is az a jó ami nekünk, és ha a jelenben van a párunknak idegesítő szokása, akkor gyakran azt is elnézzük, mondván csak egy múló rossz szokás, majd ha végleg elköteleződik mellettem, akkor úgysem lesz ilyen. Haha, és itt jön a bökkenő! Amíg arra számítunk, hogy a másik majd megváltozik, a másiknak más fikarcnyit sem jut eszébe, hogy változni kéne, mert ő azt érzi, hogy elfogadtuk úgy, ahogy van... És ez valahol rendjén is van.


Kérdező! Nézz csak bele itt a Család/ házasság vagy válás kategóriába, és olvasgass bele 30-asok, 40-esek kérdéseibe, hogy hogyan alakult a kapcsolatuk a párjukkal! Legtöbb esetben az a probléma, hogy már valójában a kezdetekben zavarta őket valami a párjukban, de szemet hunytak felette, bízva a változásban, még gyereket is szültek neki, meg hasonlók, de nem, a férjúr valahogy képtelen megváltozni... Khm....


Szóval mit is akarsz ezzel a sráccal hosszútávon? Nos tervezhetsz vele, ha annyira függsz tőle, de a saját érdekedben is jobb akkor, ha elfogadod így ahogy van és akkor számos veszekedéstől kímélheted meg magad. Ha pedig nem tudod elfogadni, akkor keresni kell HOZZÁD ILLŐBB PASIT! Te döntesz...

2014. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

+Ja meg persze a szerelem hiánya...

Az ilyen kapcsolatokat én sem értem...


De nézd, ha még nem is vagy belé szerelemes, akkor ezek az idegesítő tulajdonságok idővel még idegesítőbbé fognak válni...

2014. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Te jó ég, hogy johetsz össze olyannal, akivel nincs szerelem???? Összecsapódtok, mint a lovak?

Micsoda igénytelenség....

2014. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha nincs szerelem,akkor mire fel az elvárás? :) Meg ez nem olyan hogy majd másfél hónap után csak úgy kialakul,ha eddig semm nem volt akkor nem is lesz :)

Szóval nyugodtan szakíts vele ha akarsz mert ezzel az ő idejét is pazarlod és magadtól is megtagadod az esélyt hogy összetalálkozz a szerelmeddel.

2014. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

"Azért vagyunk együtt hogy megpróbáljuk mert a vonzalom az meg van mindkét részről."


Az kevés. Egyébként sose várj arra, hogy bárki is megváltozzon. Ellenben te bármikor valtozhatsz.

2014. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!