Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valahogyan visszaforgathatom...

Valahogyan visszaforgathatom az időkerekét, hogy ne őrüljek bele, ami történt?

Figyelt kérdés
Leittam magam és hát nem kellett volna, csak most utólag bántanak vele és a falu száján vagyok. Járt a pofám egy kicsit.
2018. jún. 26. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, csak pattanj be az időgépbe.
2018. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ennél sokkal nagyobb a gond. Egyik füleden be, a másikon ki. Faluban ez van, legközelebb ne igyál annyit, hogy nem tudsz magadról.
2018. jún. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre szokták mondani, hogy minden csoda három napig tart. Közhely, de igaz. Te sokkal tovább fogsz rajta szégyenkezni és agyalni, mint ameddig a falu száját foglalkoztatja.

Én is egyszer elcsesztem valamit alkohol miatt, egy nyilvános helyen való szereplést. Majd bele haltam, hetekig felébredtem éjszakánként, és mindig újra és újra belém hasított a tudat, és olyankor mintha kést szúrtak volna a mellkasomba.

Végül az segített, hogy beszélgettem erről az egyik illetékessel, aki akkor jelen volt, és nagyon megnyugtatott. Azt mondta, hogy szerinte ezzel csak én foglalkozom túl sokat, mások már el is felejtették, és különben sem volt akkora gáz.

2018. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én sem tudok aludni, napok óta.

Nekem meg épp azt mondják, hogy gáz volt.

2018. jún. 26. 07:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz a faluban egy újabb "csemege" és akkor téged már elfelejtenek, addig bírd ki.
2018. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben járok,nagyon elszúrtam ezt a pia dolgot olyanok előtt,akik előtt nem szabadott volna,plusz ég a pofám az előtt is,aki az utcáról szedett össze.Én most 2 napig ki se mentem a házból,ma már kénytelen leszek,fel kell vennem a közönyös fapofát mintha semmi se történt volna,mást nem tudok csinálni.Talán egy dolog nyugtat,hogy történt már ennél rosszabb is velem,de akkor is nagyon idegesít...
2018. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom.


Velem ilyen nem történt, a két lábamon jöttem haza, nem hánytam semmi. Csak itt pofáztam egy kicsit.

2018. jún. 26. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 voltam. Ha azt mondják gáz volt, akkor is ugyanaz a recept, hogy ez is elmúlik. Tarts ki. Gondolj arra, hogy van rosszabb is az életben.
2018. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom, még mindig ezen rugózol?? Lépj már tovább, az ég szerelmére!! Nagyobb ennek a dolognak a füstje, mint a lángja..
2018. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyel be egy leszarom tablettat es kesz. Es ha gaz volt akkor mivan? Hu akkor most gaz vagy. Vedd tanulopenznek ;)
2018. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!