Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a gazdagok milyen...

Szerintetek a gazdagok milyen színű autót vesznek?

Figyelt kérdés
És az nagyon ronda?
2018. jún. 26. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen tetszik nekik.



Persze vannak kordivatok is, mert pl 20 éve nekem volt fehér sportkocsim és hülyének néztek, ma meg egyenesen divat a fehér. Az ezüstmetál régen divat volt, ma nem, de alapvetően ha saját használatra veszek autót, akkor az számít, hogy nekem tessen.

2018. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amilyet csak akarnak!
2018. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát általában a fekete, fehér, arany, ezüst, piros a menő, de amilyet akarnak!
2018. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát...vannak bizonyos autómárkák, amik szinte csak 1 féle színben mutatnak jól. Pl. Ferrarit nem nagyon tudok elképzelni piros szín nélkül (bár van belőle fehér is pl. de az ritkább).

Ugyanakkor Porsche-t még pirosban sose láttam.

Lamborghini-t is eddig csak feketében vagy sárgában láttam többnyire, bár abból van női pink is meg a narancs se ritka, bár az meg túl "fekás".

A Dodge Viper-hez meg kék alap + középen 2 fehér csíkos festés illik.

2018. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ázott öregasszonysuna
2018. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően értelmetlen a kérdés.


Egyrészt definiáld a gazdag fogalmát. Másrészt mi az, hogy "a gazdagok", van belőlük is 1000 féle ember, nem egy típus, hogy "a gazdagok". Na meg ha már onnan indul egy kérdés, hogy az nagyon ronda, akkor semmi értelme...

2018. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre nem tudod a valaszt? ;)
2018. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!