Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a valóságban is...

Szerintetek a valóságban is vannak olyan beteg emberek mint a gyilkos elmék c. sorozatban? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
A mi országunkban még ilyen brutális gyilkosagokrol nem hallottam pedig olvasom meg nézem a híreket. Valamelyik nap egy olyan reszt láttam hogy fiatalokat öl a gyilkos aztán új embert rak össze a testrészeikből. Ki talal ki ilyen beteg dolgokat?? Vagy ezek a valóságban is megtortentek?? Akkor csak amerikaban vannak ilyen bolondok?? En itt magyarorszagon meg nem hallottam arról hogy ilyesmi történt volna. Mármint vannak itt is gyilkosok de azok nem ilyen beteg módon ölnek.

2018. jún. 30. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy ne lennének?

Van olyan sorozatgyilkos, aki könyvet is írt belőle, aztán ünnepelt sztár volt.

Amíg le nem bukott.

2018. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Hidd el h vannak ilyenek, de persze nem annyira sok. Pláne itthon, de nagyon országokban mint pl usa ott jóval több. Pláne amilyen nevelés meg dolgok mennek. Mindenhol vannak őrültek olyanok akik csak csendben élnek vele de olyanok is akik cselekednek is. És azért ha belegondolsz egy beteg elméjű embernek lehet normális az hogy ha mondjuk kibelez valakit és legozik vele, míg te vagy én - már csak a látványtol kezelésre szorulnánk hosszan. Ha rákeresel valós dolgokra nagyon sok durva storyt találhatsz a neten, persze nem feltétlenűl a leghardcorabb gore horror filmek szintjén de biztos találsz olyat ami megfekszi a hasad. Volt ilyen műsot is anno, amiben ilyenekről meséltek.

+emberektől bármi kitellik amit eltudsz képzelni, és nem kizárt h már más is gondolt arra sőt van aki meg is csinálta.

2018. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen személyek, régebben is voltak, csak nem volt akkora nagy híre. Meg annyira változik a világ, hogy ma ez a hír, de 2h. múlva felülírja egy másik, hasonló.

Zártan, kis településeken elvétve van.

2018. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, a sorozatok nem alkotnak egy másik, önálló univerzumot, hanem a valóság ihleti őket. Az viszont tény, hogy nincsenek sokan. Nyugodtan rákereshetsz interneten is a valaha élt legbrutálisabb sorozatgyilkosokra, páran már csokorba szedték őket. Ed Gein-ről hallottál? Ő kifejezetten szeretett holmikat gyártani az áldozatai testéből, pl. ruhadarabokat, maszkokat, tálakat.
2018. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elég undorító ez az emberi faj, én erre jöttem rá.
2018. júl. 1. 08:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Arrol meg hogy az erteelen meg a teveketton nem latsz ilyen horrort nem azt jelenti, hogy meg sem tortent...
2018. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2019. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!