Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha úgy érzem...

Mit tegyek ha úgy érzem pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Többször álmodok olyat, hogy embereket ölök meg, de előtte még megkínzom őket. Nagyon rossz így belegondolva, főleg, hogy ezt élvezem is (akkor). Mi válthatja ki belőlem ezt az érzést? És van, hogy olyan mérges leszek valakire, hogy gondolatomban nagyon brutál módon megölöm, és olyan mintha mind ezt a tudatomon kívűl. Tippek, tanácsok kérlek.

2014. dec. 9. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy pszichopata, ha az lennél nem zavarna, hogy az vagy. Valószínűleg azért álmodsz ilyeneket, mert sok indulat van benned, sokat bántottak és/vagy nem állsz ki magadért, ezért csak gyűlik benned a feszültség és hát ha másképp nem, gondolatban ki kell adni. Utolsó előtti mondatodnál pedig úgy érted, hogy mintha hirtelen a semmiből előjönnének ezek a gondolatok és utána nagyon rosszul érzed magad miatta? Mert akkor az kényszergondolat, attól nem kell megijedni, sosem fogod megcsinálni, amiket gondolsz, teljesen ártalmatlan.
2014. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez ilyen revenge fantasy.
2014. dec. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Ez düh.

Vagy a Tied, vagy valaki másé, akiét/akiért megéled.

Hellinger-féle családállítással nézném meg először az okot.

Nézz meg egy ilyen foglalkozást, jobb, mint egy film!:)

2014. dec. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy pszichopata, egyszerűen egy elnyomott ember, akinek a haragja így vetül ki.
2014. dec. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Túl sok hülye filmet nézel. Inkább sportolj, hogy levezesd a feszültséget. (Tudom, mondani könnyű.)
2014. dec. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Érezd jól magad. Én is pszichopata vagyok, és ez nagyszerű dolog. :)


Megölni nem kell senkit, éppen elég, ha a szemükbe mondod a valóságot. Hogy aljasok, hogy kétszínűek, hogy korlátoltak, hogy másokon csak a saját selejtes lelkivilágukat látják... Az jobban fáj nekik. De vigyázz, hogy csak az igazat mondd, különben nem lesz igazi hatása. ;)

2014. dec. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Jah barátod kevés lesz, azokkal viszont érdemes lesz barátkozni. Viszont lesz önbecsülésed, tartásod, és nyugodtan nézel majd a tükörbe reggel.
2014. dec. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

<< hogy gondolatomban nagyon brutál módon megölöm, és olyan mintha mind ezt a tudatomon kívűl >>


Nekem ez inkáb skozoid jegynek tűnik, és/vagy szellemi befolyásoltságnak.

2014. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ettől még nem leszel pszichopata. én is álmodtam már ilyesmit. meg olyat is, hogy lányokkal csókolózom és még leszbi se vagyok.
2014. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyírj ki valakit
2014. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!