Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nem erre a világra való...

Egy nem erre a világra való ember hogyan élje túl az életet?

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik valami oknál fogva nem mernek úgy viselkedni, ahogyan a mai társadalom által "elfogadott(?)" lenne. Így ezen emberek alulmaradnak sokmindenben: kihasználják, átverik őket, így nekik nem-, vagy nem feltétlen úgy alakulnak a dolgai, ahogyan lehetne.

Mit kellene tennie, mit javasolnátok neki, hogy ne szívjon?



2018. júl. 1. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Megszüntetni azt a környezetet, ami elnyomja.

Nem beletörődni, és megalázottként tűrni.

Minden ember életében van egy rövid harc, ami alatt eléri a boldogságot.

2018. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nincs olyan, hogy valaki nem erre a világra való volna.
2018. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
De, 2-es, van olyan, én is ilyen vagyok. Csak ez így nagyon misztikusan hangzik, a tudományos megfogalmazása az életképtelen. Én egyébként öngyilkos leszek majd. Semmi hasznom nincs azzal, hogy létezek, senkinek nem is jó, úgyhogy ezt kell tegyem majd. Egyébként, hogy másnak mit ajánlanék... Nem is tudom. Próbáljon meg alkalmazkodni és hátha megy majd neki.
2018. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De mit kell alkalmazkodni?

A kötelező óraszámot ledolgozod, van bejövő pénzed, és abból igyekszel vagy előrébb lépni, vagy felélni (élvezni).


Mindenkinek van valami, amit élvez (akármelyik világról való vagy, ott is élvezni akarsz valamit), és ezt megtalálni mindenki egyéni felelőssége!


Megvan mit élvezel? Akkor azért kell élni!

Nem túl bonyolúlt ez.

Mit élveztél eddig életeben?

2018. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az életet senki nem éli túl.:D
2018. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!