Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kiderülne, hogy a gyereked...

Ha kiderülne, hogy a gyereked homoszexuális hajlamú lesz, elvállalnál-e egy génsebészeti műtétet rajta, hogy ezt megszüntessék nála?

Figyelt kérdés

Most nem az érdekel, hogy ez ma megoldható-e, mert a jövőben megoldható lesz.

Vagy, ha te lennél az anyja, vállalnál-e egy génsebészeti beavatkozást magadon, hogy a gyerekeidnek a hajlamát 50%-kal csökkentsd? Ez mindegyik gyerekedre vonatkozna, aki ezután foganna meg.


2018. júl. 1. 13:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok valami pszichopata homofób állat szóval nem...
2018. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Én akkor is szeretném a gyermekem, ha homoszexuális lenne. Ez nem egy rossz dolog, ellenben például a pedofíliával.
2018. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Igen. Ha a homoszexualitást betegségnek vesszük,és van is rá gyógymód, kezelni lehet, akkor egyértelmű a dolog,hogy kezelni is kell.
2018. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
16%
műtét nélkül sem lenne az :)
2018. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen buta kérdést. Nincs olyan műtét, ami megváltoztatná, egyébként is sem értem, miért kellene hetero-t csinálni belőle? Ez olyan, mintha hetero emberből homoszexuálist akarnál csinálni.
2018. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
nem
2018. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Metionin ***** válasza:
88%
Biztos hogy nem. A gyerek nem a szülő képmása hanem önálló ember. Ha meleg akkor meleg. Ha ő akarná akkor támogatnám de a magam kedvéért minek? Nem az én életem.
2018. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Igen. De nem azért, mert bajom van a melegekkel. Hanem mert tudom, hogy mennyivel nehezebb élete lenne, és ezt nem akarnám.
2018. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

nem derül ki korán hogy a gyereked homoszexuális hajlamú lesz és nem a génjeiben van a homoszexualitás ne higgy a (((modern orvosoknak))) pont azok mondják h vagdosd a gyereked akik utána beküldik a drag queeneket az ovodákba

egyébként nagyon jó h a jövőben lehet a gyereket vagdosni mert az orvos mond valamit h "hajlama van xd" csodálatos világ lesz

2018. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%
Kirekesztett páriaként fog élni,szorongásokkal szégyennel teli , akit mindenki megvet és bújkálhat egész életében a társadalmi megvetés elöl .Miért jó ez akárkinek is? A b uzi az egy szitokszó.Ha lenne rá gyógymód ,biztos hogy azonnal bevetném.
2018. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!