Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről, aki bemutat egy kutyának?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ėrtve? A közėpső ujjával? Idióta.

Vagy tėged megismertet (bemutat) a kutyájának? Alap.

2018. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Alap dolog.

Ha nem tudnád, a kutyánál ugyanazt jelenti ez, mint az embernél. Vagyis ezzel azt mondja neki, hogy te az ő barátja vagy, és a kutyától is ezt várja.

A kutya pedig megérti ezt, és ha más körülmény nem lép fel, akkor tudomásul is veszi.

2018. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem csak van egy kutyája, de ért is a kutyákhoz.
2018. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Kedves és illendő dolog, a kutya örömmel fogadja és viszonozza a barátságos üdvözlést! Attól még, hogy nem tud beszélni emberül egyáltalán nem biztos, hogy sokkal butább nálunk. Egy kutya aki ember mellett nevelkedett úgy, hogy sokat beszéltek is hozzá nem csak szavak, hanem mondatok jelentését is képes megérteni. Ez a saját tapasztalatom. Akár még szerelmes is tud lenni (főleg nyáron)...
2018. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a középső újjával.
2018. júl. 2. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem én csak röhögnék, ha ilyet látnék.:D Szeretem a kutyákat egyébként, nekem is volt, és csomószor becéztem trágár módon (mármint tényleg becéztem, nem szidtam), szóval nem lenne túl hiteles tőlem a felháborodás. Inkább csinálja valaki ezt feszültséglevezetés gyanánt, mintsem belerúgjon a kutyába mondjuk, ezzel nem tesz kárt senkiben.
2018. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kutyát épp úgy lehet provokálni is, mint egy embert.

Bár ő inkább a hangulatot érzi meg.

2018. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!