Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok "rabszodikus" embert ismersz?

Sok "rabszodikus" embert ismersz?

Figyelt kérdés

Ma hallottam ezt a szót, és teljes mértékben igaz rám.


"változékony,kiegyensúlyozatlan,szeszélyes,játékos ember"

Negativ, pozitiv értelemben is igaz rám.


Gyakran megunom az életet változás mániás vagyok, valamikor nagyon szarúl vagyok, valamikor nagyon nagyon jól átlagosan is...utálok unatkozni és nem is tudok sokáig, nem érzem ez miatt átlagosnak magam azért kérdezem.


Ismersz ilyen embereket? 25f



2018. júl. 5. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

*rapszodikus

És nem, nem ismerek sokat. Sőt, nem tudom, ismerek-e egyáltalán.

2018. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad, p-vel írják és mondják.
2018. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igy igazodjon el rajtad a kornyezeted.
2018. júl. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En sosem unatkozom. Gondolom, neked az az unalom, amikor nincs teendod, es esetleg csend is van. Egyreszt tennivalo mindig akad. Illetve szemely szerint en imadom a csendet (sajnos ebbol keves van), mert akkor tudok leginkabb a vilagrol elmelazni, vagy epp tanulni. Sajnalom azokat, akik nem ismerik ezt az erzest.
2018. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A páromra tudnám használni ezt a szót, ő egy külön jelenség. Már csak az is, ahogy kinéz, de a viselkedése meg pláne. Néha olyan, mintha egy teljesen másik dimenzióban létezne, mint mindenki más körülötte, és csak afféle vetület lenne a mi világunkban. Úgymond fizikai megközelítésben lassú, megfontolt, ahogy mozdul, ahogy beszél, a személyiségét tekintve viszont gyors, energikus és forrófejű. Valahogy úgy pörög folyamatosan ezerrel, hogy igazából észre sem veszed, csak mikor már késő. Nehéz őt elmagyarázni, ahhoz hogy igazán értsd, ismerned kéne. De én rá tudnám használni a rapszodikus kifejezést.
2018. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!