Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a szépség ideálotok lányok...

Mi a szépség ideálotok lányok és fiúk?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem csak, don't fight me 😂

Írjatok sokan!

És azt is hogy fiúk vagytok e vagy lányok es a korotokat.

Arc,Testalkat.



2018. júl. 5. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagyok és a lányosabb fiúkat illetve a sportosan fiúsabb lányokat szeretem.


Tehát nekem bejön a lágyabb arcvonású, olyan srác, akiket ma páváknak gúnyolnak, és a lányok között meg a kismellű, lapos, vékony, sportcipős-farmeres, lakkozatlan körműek (lábon és kézen is). Tehát nekem a nagyon csajos, nőcis hölgyemények nem jönnek be éppúgy, mint a nagyon macho, szőrös erőteljesen maszkulin férfiak sem.

2018. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fiúk közül az egyszerű, rövid barna hajú, barna szemű, nem túl magas, nem kövér, de nem is vékony jön be.

A lányok közül a barna hosszú hajú, barna szemű nagyon határozott, vicces csajok.

2018. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőhöz hasonlóan én iy biszex vagyok 😁


Nekem inkább a mackósabb pasik jönnek be, nők közül pedig a teltebbek. Igazából másokhoz képest eléggé elbszott ízlésem van 😂 (legalábbis a vissza jelzések alapján ez jött le:D )


Összességében nem vagyok válogatós, valahogy mindig megtalálom mindenkiben a szépet, a fent leírtak azok az ilyen nagyon bejövősek :) meeeg szerintem nekem egyszerre van apa és anya komplexusom is vagy nemtom 😂


24F

2018. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Penélopé Cruz
2018. júl. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jakab-Kelemen Máté válasza:
Fiú ideál: Hülyeségeket akarunk válaszolni ugye ? NE, Ne ezt írd le, nemár Máté, NEMÁR ! Majd kitalálunk
2018. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arcot egyértelműen nem tudom leírni. Képet pedig sokról linkelhetnék, ami tetszik. Talán általánosságban:

Haj: hosszú és világosabb (világosbarna, szőkés, szőke), de barna is szóba jöhet.

Szem: szintúgy világos (világosszürke, szürke, zöld, kék, világosbarna)

És általánosságban vékonyabb arcforma; sima, fehér, vagy kissé(!) napbarnított bőr; nem túlzásba vitt sminkkel, vagy nélküle.

Bőr nyilván vonatkozik egész testre, emellett tetoválás, piercing nélkül és szőrtelenség híve vagyok mindenütt.

Alak terén mindenképp vékony, nem nagy mellel és se nem nagy fenékkel; jobban szeretem a kisebbet és formásat, vagy szintúgy vékony és kissé sportos (nem túlságosan) alak ami még tetszik.

Magasság pedig kb 165-180 +/-pár centi. Tőlem magasabb ne igazán legyen, viszont ez nem mondható egy gyakori esetnek.


De nyilván ezek nincsenek kőbe vésve, vannak kivételek, és teljes mértékben ideálnak nem feltétlen kell szerintem megfelelni senkinek, de közelítsen. Azon a véleményen vagyok, hogy a külső igenis számít. Nyilván ha csak külsőre épül egy párkapcsolat az régen rossz, de egy jól működőben ne undorodjanak egymástól... mert szerintem annak előbb vagy utóbb nem lesz jó vége

22/f

2018. júl. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az számít, hogy nagyobb legyen nálam (magasabb is, meg testalkatra is). Nem baj, ha van rajta némi felesleg, de ne sok, meg ne legyen teljesen kigyúrva sem. A kettő között. Hajnak, szemnek jobban tetszik a sötét, de az már oly mindegy. És szeretem az éles állkapcsokat.

18/L

2018. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!