Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Nektek mi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Nektek mi az ideálotok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Külsőre vagy belsőre?
2016. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Külső is belső is
2016. jún. 29. 20:34
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagy mell
2016. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Külső: lehetőleg extrém hajszín, ha nem olyan, nem nem baj:)

170cm körül legyen, ne legyen dagi, ne legyen túl vékony, fehérbőrű :$, hosszú legyen a haja, ápolja magát, szem színe mindegy kb. ennyi:)

Belső: legyen kedves, romantikus, hülye(nem IQhiányos:D), vicces, ne beszéljen csúnyán kb. ennyi:)

2016. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Belső: legyen vicces, sose unatkozzak mellette, kb ez a legfontosabb

Értsen meg, legyen kedves

Külső: legyen egzotikus. Főleg a barnább bőr tetszik sötét hajjal. Ha lehet legyen izmos, bár személytől függ, hogy mennyi izom áll jól az illetőnek. A lényeg az, hogy fogjon meg.


A külső megfog, a belső megtart

2016. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 NudliHercegnő ***** válasza:
34%
Kérlek ne nevessetek ki... nekem mindig is bejött az összenőtt szemöldök. Minél dúsabb és burjánzóbb, annál vonzóbbnak talàlom az illetőt, minden göndör szőrszál és boholy tüzessé teszi a tekintetet, és mikor összevonja, oly kecsesen söndörödik, hogy a nyál majd' összefut a számban.
2016. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Oké :D

Külső:

- 170-185 cm magas,

- vékony, sportos tesalkatú,

- fehér bőrű,

- vékony arcú.

- Szemszín mindegy.

- Hajból a barna nem jön be, viszont a szőke összes árnyalatát és a feketét is kedvelem. De, ami hajból a legjobban tetszik, aaaaaz... *dobpergés* a vörös haj. Lehet szőkésvörös, barnásvörös, lángolóvörös...csak vörös legyen *-* Az emberek nagy része azt mondja, hogy a vörös hajú fiúk csúnyák, visszataszitoak stb de szerintem ez egyáltalán nem igaz. Én mindig is a vörös hajú fiúkhot vonzódtam:333

- És ha már haj: a kócos, beletúrós hajat preferálom (minimum 5 centi hosszú, maximum vállig érö). A kopasz-és a páwahajtól szabályosan undorodom.

- Ezen kívül hatalmas előny még a külsejében, ha szeplős

(mondhatjátok, hogy elment az eszem, amiért az ilyen "csúnya" dolgok tetszenek, nem probléma :D)


Belső:

- Ne legyen bunkó,

- tudjon az érzelmeiről beszélni,

- ne legyen egoista,

- közel álljon hozzá a kalandvágy,

- nem árt a rugalmasság sem,

- ne legyen egy felszínes pocs,

- alapból jókedvű

- könnyen barátkozó

- ne legyen túl gyáva alaptermészetű

- szereti a gyerekeket

- állatbarát

- tud fözni/sutni


Kb. ilyen számomra egy álomfiú. 15/L

2016. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Belső: legyen humoros, megértő, kicsit makacs 😀, kedves-de néha tudjon viccből bunkóskodni 😀😀

Külső: ha magasra teszem a mércét akkor:

Kicsit hosszabb barna haj-úgy értem h ne az az 1-2 centis tüsi hanem olyan 4-5 centis hogy bele lehessen túrni a hajába 😂, kék vagy zöld szem, nálam legyen magasabb, ne legyen kövér de sovány se úgy a 2 közötti átmenet 😀😀, és ne legyen sötét bőrű-inkább napbarnított barna 😍😍

És pont találtam egy ilyen embert 😏


Ezek az elvárások. Bár ha normális az illető akkor meg tudom kedvelni akárhogy néz ki😀 ( de azért a nagyon ducit meg a nagyon soványt nem xd)

Régebben csak a világosbarna haj vagy fekete, kék szem, normál alak vagy vékony, velem egymagas jött be 😂😂😄


16/l

2016. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs😄
2016. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem sincs ideálom, szerintem teljesen felesleges ilyen listát készíteni a fejedben, úgysem fogsz egy teljesen tökéletes fiúval/lánnyal találkozni (Captain Obvioust hallották, köszönöm😀) Nekem mindig más karakterek tetszettek külsőre.
2016. jún. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!