Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek bejön az új talking...

Nektek bejön az új talking tom cake jump játék? Sztem nagyon király és aranyos még akkor is ha tok alap. Miért ennyire addiktív ek? Gáz ha ilyenekkel játszom? 24f

Figyelt kérdés
Az egész brand a többi játék is bejön és a kedvenc websorim is a Talking Tom And Friends Minis... Ezért nagyon szeretem a karaktereket.
2018. júl. 8. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

My Talking Tomozok

35 Nő.

Sőt Pokemon Gozok😂

De miért 'gáz/ciki?!Ez legalább net nélkűl is meg,'zsebcica'. Semmi értelmes játék nincs ;(,vagy olyan tamagocsi ami nem ennek a 'koppintása';/

2018. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért igényelsz minden egyes kicseszett nap megerősítést arra, hogy nem gáz, ha 5 éveseknek való játékokkal játszol, gügyögős rajzfilmeket nézel és táncolsz a zenéjükre, esetleg pelenkában jársz és úgy általában infantilis vagy? Csináld azt, ami jól esik, senkit nem érdekel, de ez már kezd kva unalmas lenni.
2018. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi a franc bajod van? Lehet írtam már ki kérdést de h pelenkába nem szarok az fix... Sőt, kikérem magamnak. Nem vagyok beteg..
2018. júl. 8. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 jó, bocs, akkor az egy másik aberrált volt. A válaszom többi része viszont még mindig áll.
2018. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!