Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is rögtön arra a következte...

Ti is rögtön arra a következtetésre jutnátok, hogy pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt voltam a legjobb barátom 14 éves kishúgával nézni valami szép kis ruhát a bátyja kislányának a szülinapjára, a lánynak pedig nagyon megtetszett egy kabát, amit fel is próbált, Én meg azt merészeltem neki mondani egy idős bácsi jelenlétében, hogy nagyon szép, meg hogy aranyos - mármint a lány abban a kabátban - , aztán másnap, vagyis tegnap megkérdezi ez az öregember a teszkónál, hogy pedofil vagyok-e.

Mondom persze, az vagyok, majd elmentem.

Oké, ez a lány nem valami fejlett testileg, vagyis kb. úgy néz ki, mint mikor az anyánk, nagyanyánk volt 14 éves, magyarul kislányosan, de akkor sem értem, hogy miért kell rögtön arra a következtetésre jutni, hogy pedofil vagyok?!

Lassan már ott tartunk, hogy nem köthetem be a haverom kislánya cipőjét sem az utcán, mert akkor egyből szeretem a gyerekeket, vagy mi?

Mondjuk nem mintha érdekelne, hogy ki, mit mond, gondol rólam, csak az érdekelne, hogy Ti erről mit gondoltok.

27/F



2017. dec. 31. 19:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én azt gondolnám, hogy az apja, bátyja, unokatestvére, stb.
2017. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Én még sohasem voltam a haverom kistesóival ruhát próbálni. Fura a gondolat is. Férfiként még a barátnőmet sem szeretem kísérgetni, nem még idegen kiscsajokat. Szóval ja, én is azt gondolnám, hogy akarsz valamit a lánytól.
2017. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon van egy ilyen idióta szokás, hogy mindenben a rosszat látjuk meg és mindenről rosszat feltételezünk. Abszolút nem vagy emiatt pedofil, miért ne jegyezhetnéd meg, ha a kislány csinos abban a ruhában, amit éppen vásárolni készültök?
2017. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

A pedofília nem 14 éveseknél jön, az jóval 10 év alatt. Egy 14 évessel maximum erkölcstelen, még törvényileg sem pedofília.

Egyébként sok 20-25 vagy e körüli férfinak tetszenek a fiatalabb lányok, az is normális van rá evolúciós magyarázat is, termékenységileg, szaporodástanilag, vissza kell csak menni az ősemberi mivoltunkhoz. Persze nem szép, de nem is betegség. Egy 7 éveshez vonzódni, na az a betegség, mert ott nem jön szóba egyik példa se.


Egyébként meg idióta aki mondta, de hát egy begyöpösödött öregembertől mit várni aki az elmebeteg TV műsorokon tengeti mindennapjait.

2017. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

"Mondom persze, az vagyok, majd elmentem."


Mondjuk ebben a szövegkörnyezetben ez egy eléggé félreérthető mondat. :D


De amennyiben úgy érted, hogy otthagytad a tatát, akkor szerintem semmi gáz nem volt abban, amit mondtál. Én is mondtam már fiatalabbakra, hogy szép meg aranyos, persze nem csak úgy magamtól, de egy ilyet szituban, hogy ruhapróba, szerintem teljesen oké.

2017. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#2 Neked nagyon fura gondolkozás módod van.


#3 Téged meg nem tudom ki pontozott le, de egyetértek veled.

2017. dec. 31. 19:36
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem néznélek pedofilnak.

És hogy a harmadik válaszolót megerősítsem:egyszer az apámmal elmentünk vásárolni egy idegenen és nagy városba és egyből az hitte mindenki,hogy együtt vagyunk,mint egy pár. Az a sok megvető tekintet,nagyon rosszul éreztem magam.

17/L

2017. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó vagyok: akkor még csak 15 éves voltam
2017. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#5 Az irónia tudod mit jelent, ugye? :D


Egyébként köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 31. 19:47
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Egy barátnőm (15 évesek vagyunk )és én a barátnom bátyát (26)rángatuk el vásárolni és ránki is úgy néztek ez magyarország
2017. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!