Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kaphat egy kis...

Miért nem kaphat egy kis toleranciát az, aki segíteni akar?

Figyelt kérdés

Egy általános iskolai osztálytársamnak távoznia kell az otthonából az adósság miatt. Hozzám fordult segítségért, hogy nálunk lakhasson mondván nekünk úgyis olyan nagy házunk van így odaférnek ők is a gyerekekkel.


Mondtam neki, hogy én otthon kényelmesen akarok lenni és nem akarok idegeneket kerülgetni a házamban és idegen gyerekek hangoskodását hallgatni de van a tulajdonomban egy 9. kerületi lakás ami elég nagy, hogy elférjenek és átengedem nekik hosszabb távra is amíg talpra állnak.


Ez nem tetszett neki, kiakadt, hogy én a putriba akarom száműzni őket, pedig ez a lakás teljesen rendben van, egyáltalán nincs rossz állapotban csak helyileg a 9. kerületben van.


2018. júl. 8. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Kamu
2018. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos erre a válaszra piros kezet kellett nyomnom.
2018. júl. 8. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl életszerű. Mikor minket lakoltattak ki gyermekkoromban, akkor annak is örültünk, hogy egy raktárnak használt épületbe beengedett egy ismerős... Nem hogy még nekiálljunk háborogni.

A segítséget felajánlottad, ha nem kell neki, magára vessen.

2018. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyneműek vagytok, vagy különböző? (Szerintem ez is számíthat ebben az esetben.)


Tapasztalatból mondom, hogy a nők és a férfiak gyakran félreérthetik egymást...

2018. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy kamu. Unokanővérem is kitalálta, hogy mivel mi a férjemmel olyan jól keresünk, ők meg minimálbérért dolgoznak nem-e fizetnénk az albérletüket míg kis tartalékhoz jutnak. Mondtuk hogy rendben, ennyi belefér, erre olyan albérlethirdetéseket küldött át, amik 150-170 ezernél kezdődtek, és meg voltak sértve hogy csak ígérgettünk, mikor közöltem hogy ennyit nem szántunk rá.
2018. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkabb orulj hogy nem tetszett az ajanlat.

Kesobb meg oda is tartozast halmozott volna fel, es 10 evet oregedtel volna mire kirakod a lakasbol...

2018. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!