Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti a szállodákban a minibárból...

Ti a szállodákban a minibárból szoktatok 'lopni'?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 15:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Onnan nem lehet lopni, mert vagy ingyenes (benne van az árban), vagy lecsekkolják mielőtt hazamész és ráírják a számládra.
2018. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem xd.
2018. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Szerintem is behajtják valahogy, de nem jutott eszembe. Inkább felviszek inni.

Törölközőt viszek haza, ha rajta van a hotel neve, de hagyok helyette sajátot mintha "véletlenül" összekevertem volna. Jobb lenne ha a bor, meg mindenféle nyomtatványok helyett ajándék törölközőt adnának.

2018. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Áruld el, hogyan lehet, mikor minden hivatalosan fel van írva, hogy miből hány darab van, és úgy töltik utána?

2 coca cola

1 fanta

1 sósmogyoró

2 snickers

1 mini Jack Daniel's

2 Szentkirályi szénsavas

stb., stb. Hogyan??

2018. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szuvenírként a törölközőlopás is durva. Tudod, mit hoztam el a szállodából? Saját feliratos miniszappant. Nálam ez a max.

Kérdező! A minibárból nem tudsz lopni, mert lecsekkolják, mennyi volt a fogyasztásod távozás előtt.

2018. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Inkább tőrölköző csere. :D
2018. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 October15 ***** válasza:
98%
6.: Tekintettel arra, hogy nem fogják használni ez is szimpla lopás. Ahogy amúgy a szappan is.
2018. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

De a szappan tényleg azért van, hogy elhasználd. Egy negyed miniszappant nem tesznek ki a köv. vendégnek.

Egyszer, egyetlen helyen láttam, hogy meg is lehet venni a hotel törölközőjét. Igaz háromszoros áron, de onnan nem is vittem. A többit viszont nem lehet boltban kapni. Ritkaságnak számít. Ereklyegyűjtő vagyok!

2018. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát mi már voltunk egy párszor de nem csekkolják le csaka takarító miután elhagyjuk a szobát,de nem egyből. Szóval lemegyünk recepcióra fizetünk és utána takarítanak csak,legalábbis ki mindig reggel 8-9kor hagyjuk ott a szobát azok meg nem kezdik el mert 3ig van idejük.

Mellesleg nem dicsekszem vele de már csináltam és nem volt semmi nem is szóltak utólag de törölközőt,köntöst kicsit soknak tartom azért

2018. júl. 9. 17:33
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
A törölköző forgóeszköz! :D
2018. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!