Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti a szállodákban a minibárból...

Ti a szállodákban a minibárból szoktatok 'lopni'?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 15:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

5. vagyok.


Ha már ennyit törölközünk, akkor csak szólok, hogy helyesen írva törülköző. Jó hülyén néz ki, de tényleg így van. :D

Direkt írom mindig én is törölközőnek, mert szinte mindenki így ismeri kiejtve és leírva is.

2018. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Volt, hogy megittam az ásványvizet és visszatöltöttem csapvizzel. Legfeljebb a következő vendég vette észre.
2018. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
12.! Na bakker! Utánad se mennék minibáros szállodába! Akkor inkább csórtad volna el! :D
2018. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%

Bár magyar vagyok én is, nem szoktam lopni semmilyen ilyen helyről. Törölközőt sem, még a szappant sem, ami ott van. Tudom azért rakják ki, hogy használd, és ha megmarad kidobják, de akkor is, erkölcsileg nem tartom elfogadhatónak, hogy hozzányúljak és elvegyem azt, ami nem az enyém.


Szégyen ez a magyar mentalitás.

2018. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Úgy érted kifizetsz 2 éjszakáért egy százast, és nem a tiéd a szappan, amit azért tesznek ki hogy elhasználd?
2018. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, az enyém, de nekem valahogy ez a hotel "tartozéka", és erkölcsileg nem érzem helyénvalónak más holmiját eltulajdonítani, akár csak hozzányúlni.
2018. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem úgy értem, hogy nem használom, de nem tulajdonítom el használat után.
2018. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%
Szép és nemes cselekedet a lopás. Mit éreztek amikor elveszitek a másét? És mit érzel amikor a tiedet veszik el? Akkor nyilván nagyon fel vagy háborodva, igaz!?
2018. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igaziból nem biztos hogy észrevenném, ha valaki hazavinne tőlem egy szappant, vagy egy fehér törölközőt, de igazatok van, lopni csúnya dolog.
2018. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!