Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell lenézni a Hooligans...

Kriszti12365 kérdése:

Miért kell lenézni a Hooligans pop rock zenekart?

Figyelt kérdés

Őszintén bevallom hogy nem kötekedni akarok csak nem értem miért van ekkora növekedés Magyarországon élő emberek között akik lenézik őket sajnos.

Attól még hogy nem játszanak kő kemény rockot hanem kicsit lazábban nyomják miért fáj az nektek ?

Nem mindenki van oda az üvöltő hangoskodó rock metál zenéért nekem az nem tetszik de attól függetlenül nem fogom a másik együttest megalázni amiért nem olyan stílusban játszanak amilyen nekem tetszik.

Sőt elsősorban úgy játszák a zenéket hogy nekik tetszen utána következik a közönség ezt is hallottam már nem tőlük de halottam már ilyet.

Előre is köszönöm szépen a véleményeteket!

Nem provokatív akarok lenni csak kérdeztem mert érdekel a véleményetek pusztán ennyi


2018. júl. 10. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most belehallgattam egybe és nincs ezzel semmi baj. Rock. Az meg mindig jó. Én a Metál összes ágát imádom és főleg a keményeket szeretem, amikre lehet rázni, mint atom, de a sima Rockot is szeretem. Egyébként igazi Rocker nem fog leszólni más Rock típusokat. Amiért nekem a Hooligans furcsa, az az, hogy magyar. :D De semmi baj nincs vele. Egyébként meg ne érdekeljen más véleménye. Ezt már megtanultam ezen az oldalon. Csak azzal foglalkozz, ami neked tetszik, ami téged boldoggá tesz.
2018. júl. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Fontos leszögeznem, hogy én nem nézem le őket, és nem utálom őket, mint embereket, csak a véleményemet írom le.

Az a legfőbb baj, hogy rendkívül szar zenét játszanak, vagy inkább olyan semmilyent. Ezt külsőségekkel próbálják kompenzálni. Erőltetett lazaság, napszemüveg, kendők, tetkók, stb. Nagyon gáz. Egy 12-13 éves tinilánynak biztos bejön, de az idősebb korosztály már átlát a szitán. A másik baj, hogy rock-ként akarják eladni a "zenéjüket", ami valójában populáris nyál. Pop zene pl Madonna, de ő legalább stílusos. Rocknak meg a Judas Priestet nevezném pl. A Hooligans egy divatzene, ami a média miatt lett ismert. De egy jobb motorostalálkozóról elzavarnák őket. Azt szoktam mondani, hogy akinek nem tetszik, az ne hallgassa. Hát én nem is hallgatom, és maradok az igazi zenéknél.

2018. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Azért mert egy giccses, agyonsztárolt banda, akiktől egy jóízlésű ember a fára mászik.

Ja és elég megnézni, hogy már egy pár éve a magyar fesztiválokon mindig ugyanazok a bandák,"énekesek" játszanak. Nekem ezzel csak az a problémám, hogy ezzel elveszik a lehetőséget a sokkal tehetségesebb emberektől, bár az is igaz, hogy lehet, hogy rájuk meg nem lenne igény, mert a magyar nép nem igazán a zenei igényességéről ismert.

Elég csak megnézni, hogy youtube-on a magyar zenék közül kiknek van a legnagyobb nézettségük, és ez mindent elárul.

2018. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Bár írtad, hogy ami keményebb, az annyira nem jön be neked, de én most rájuk vagyok kattanva: [link]


:D 👌

2018. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
* bocs, a falra mászik:D
2018. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tisztelt SűrítettLevegő! Nincs semmi baj ezzel a számmal szerintem nem kedvencem de egyszer kétszer semmi rosszindulat nélkül meg hallgatnám örömmel ha netán véletlenül összefutnák vele a YouTube csatornán.
2018. júl. 10. 09:09
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát őszintén mondom!

Kedves normális gondolkodású emberek vagytok.

2018. júl. 10. 09:10
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

A Hooligansnek nem a zenéjével van baj, az tényleg szerethető pop-rock, én is szoktam őket hallgatni. Inkább az a gáz, hogy ők ezt a zenét atomkemény, zúzós rock'n rollnak próbálják beállítani, és a média is mindig úgy beszél róluk, mintha vad, lázadó rockbanda lennének, holott a Hooligans egy végtelenül családbarát és eladható zenekar. Nézd csak meg például azt a videót youtubeon, amiben Kasza Tibi showjában vendégeskedtek. Az arcomat kapartam attól, hogy Tibi erőltetetten próbálta őket balhés, hardcore arcoknak beállitani.

Ahogy egy korábbi válaszoló írta, felvették magukra a külső jegyeket, de a felszín alatt csak üres, tinglitagli popzene rejtőzik hangszerekkel előadva. Ez pedig azért baj, mert így a laikus emberek tényleg elhiszik, hogy az igazi rock'n roll zene ilyen, holott ha meghallgatnának egy átlagos Tankcsapda, Road vagy Alvin és a mókusok albumot, már sírva menekülnének.

Lehetne ezt a pop-rock zenét őszintén is csinálni és felvállalni, és akkor biztos vagyok benne, hogy kisebb is lenne feléjük a gyűlölködés. Ott van például a Kowalsky meg a Vega. Ők még a Hooligansnél is lightosabb zenét játszanak, de vállalják magukról, és a rocker körökben nem is igazán hallottam még róluk rosszat.

2018. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Arcoskodás, keménykedés. Mármint külsőségekben, belül meg egy kedves fiúcsapat. A 10 éves lányom elaludna ezen a zenén.
2018. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Rettentően nyálas dalszövegeket írnak és még a zenéjük is nagyon semmilyen. Külsőségeikben meg nagy rockernak képzelik magukat, miközben csak egy nyálas pop banda.

Persze sok zenekar van, akik giccses számokat, gyenge zenét írnak, de azok általában nem tettetik magukat kemény legényeknek.

Amúgy meg vannak jó bandák, akik nem játszanak "kőkemény rockot" és mégis jó számokat írnak.

2018. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!