Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen színvonaltalan az...

Miért ilyen színvonaltalan az anotalk?

Figyelt kérdés

Komolyan, sokszor még a köszönés utáni első mondatig se jutok el, mert vagy annyira idióta az illető, vagy perverz, vagy trollkodik.


Miért ?



2018. júl. 10. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is mindig ilyenekbe futok bele...Néha már úgy érzem jobb is lenne hanyagolni azt az oldalt.
2018. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vagy ok nélkül leanyáznak/ belém kötnek*


Ezt kifelejtettem

2018. júl. 10. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert névtelenül lehet irogatni?! Annak adod ki magad akinek akarod, azt írsz amit akarsz. Ez a hátránya az ilyen oldalaknak, troll fertő az egész de ugyan ez igaz a GYKra is..
2018. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is unom már, de sajnos nem igazán vannak ilyen oldalak.

A legjobban azt "szeretem", amikor a csajnak hitt ember közli, hogy én igazából fiú vagyok.

2018. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, korod?
2018. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23/L
2018. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 GeraHUN15 válasza:
76%

Ugy látom, hogy ez friss kérdés, egy korábbi (régebbi témához hozzászóltam, szóval csak bemásolom az észrevételeimet ezzel kapcsolatban)

Nincs nagy tapasztalatom ezekkel az oldalakkal, csak pár órára mentem fel, viszont ami ott fogadott azt én magam sem hittem el.



Néhany felhasználó olyan szinten megtud bízni egy másik felhasználóban, hogy az elképesztő, önmagában azzal nincsen semmi gond, hogy valaki elmondja a próblémáit egy másik félnek, viszont itt nemtudjuk, hogy a másik fél kicsoda,és ez a legjobban kiábránditó dolog az egészben.


Viszont azt a tényt, hogy nem lehet normális felhasználókat találni azt meghazuttolnám hiszen sikerült egy felhasználóval találkoznom akivel kellemesen eltudtam beszélgetni és megvolt egy bizonyos bizalom felőlem, illetve a másik féltől is.



Láttam, hogy sokan panaszkodnak, hogy vannak "trollok", valjuk be az internet egy olyan globális méretre nőtte ki magát, hogy szinte már mindenkinek van hozzáférése, ebből adodóan a fiatalabb korosztály is ide-oda keveredik az interneten, szóval ez a jelenség létezik, és valószínűleg még egy jó darabik létezni is fog.

(Az már más, hogy az egyik legnagyobb videó megosztó oldalon a YouTube-on nem egy nagyobb "Youtuber" adja ki magát nőnek, ezzel /megviccelve/ az adott áldozatokat.)



És, hogy összességében mi is a véleményem jelenesetben az "anotalk"-ról?


Egy remek oldal, ahol barátságok jöhetnek létre, kár azon rágodni, hogy trollok vannak, könnyen kideríted ki valós, és ki nem, de ha szerencséd van akkor lehet, hogy egy remek barátot ismersz meg a platformon, ne vedd el magadtól a lehetőséget.



17/F


Tovabbi szép napot mindenkinek aki rátalál eme hozzászólásomra!


(Igen-igen, lehet, hogy vannak értelmetlen szavak a mondataim között, avagy helyesírási hiba, de hajnali 3-kor írok, én is ember vagyok, én is fáradok.)

2018. júl. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Egy remek oldal"


Ment a lepontozás

2018. júl. 13. 17:06
 9/9 GeraHUN15 válasza:

Ha te "Anotalk"-on párkapcsolatot akarsz keresni, akkor ott bizony nagy gondok vannak.

Egy olyan oldalon akarsz komolyabban megismerni egy másik embert ahol mindenki anonim? Ne nevetess.


Kijelentésedre visszatérve egy szabad fórumon vagyunk jelenleg ahol mindenki kultúráltan nyílvánithat véleményt, a saját véleményemet írtam le.

Mindekinek más a véleménye, és ez így is van rendjén, de attól nem kell beleállni a másikba.


Sok-sok oldal van ahol még párkapcsolatokat kereshetsz és nem mindenki ANONIM, szóval sok sikert! :-)



Ez a lepontozás dolgot nem is értem, nem vagyok az oldal rendeszeres használója, sőt, de ha ettől a megmozdulástól nagyobb lett az E-péniszed akkor ennek csak örülök!

2018. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!