Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy emberben szerintetek,...

Egy emberben szerintetek, hogy van ilyen merészség, hogy elmagyarázza a buszsofőrnek, hogy hogy vezeti a buszt?

Figyelt kérdés

Debreceenben utaztam helyi járatú busszal és egyszer egy nő odamegy a sofőrhöz és azt mondta neki,hogy "nem jól vezeti a buszt".

A sofőr csak mosolygott és válaszolt valamit,a nő mondta neki,hogy maj orra estett,sofőr mondta,kapaszkodjon.


Vannak az életbe durva dolgok,ez nem is annyira durva,inkább merészség.


Szerintetek,mi alapján megy egy utas oda és számonkéri a sofőrt,hogy a buszt ,hogy vezeti?



2018. júl. 12. 21:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Én például busszal jártam suliba és jövőre is avval fogok. Tapasztalat, hogy vannak olyanok, akik tényleg szarul vezetnek, pl leveszi a lábát a fékről, majd vissza és nem kellemes érzés, könnyen el lehet esni ilyenkor vagy amásiknak nyomódsz. Nos igazából, ha többször utazott már a nő avval a sofőrrél és tényleg rosszul vezet, akkor valamennyire megértem, de akkor is ez nem csak merészség, hanem pofátlanság is, mert a sofőr a nap nagy részében csak ezt csinálja.
2018. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez miért merészség? Amikor az ember fizet egy jegyért akkor elvárja, hogy kényelmes útja legyen és ne törje össze magát azért, mert a sofőr nem tud vezetni.Én is ültem már olyan buszon amin a sofőr teljesen inkompetens volt. Taposta a féket mint a barom, váltásnál hatalmasat rántott a busz és másfél méterre a patkától állt meg a megállókban. Leszálláskor jópáran odaszóltak neki, hogy úgy vezet mint egy állat.
2018. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

Vannak mentálisan zavart emberek akik nem tudják az illemet, és nincsenek tisztában azzal mit szabad és mi a bunkóság.

Én sokat használtam a tömegközlekedést, de a reggel 5 órási járat ha idő szűkében volt és sietett, a piacra járó öregek nem tették szóvá hogy miért megy gyorsan a sofőr.


Ellenben fültanúja voltam annak is amikor a buszon egy

minimális fogyatékossággal élő gyerek szóvá tette a 2-3 gyorsasági motorra akik kihúzatták rendesen a busz mellett elhaladva, hogy mi bajuk van hogy ilyen gyorsan mennek?


Ettől függetlenül sok ember beleszól a másik vezetési szokásaiba, hol ott egy szintén jogosítvánnyal rendelkező sem tehet megjegyzést arra aki a kormánynál ül.

Nálunk a családban szinte senkinek nem tetszik, hogy dinamikus tempós a haladásom, ugyanakkor ha Apám vezeti a motort, és én vagyok az utas, nem ütögetem a hátát hogy lassítson.

2018. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sem merészség, hanem már-már tahóság. Ha elvisz A-ból B-be biztonságosan, gyorsan, akkor nem mindegy, hogy vezet?
2018. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk olyan volt hogy reggel munkába menet hemzsegtek a buszon az emberek és félúton már annyira tele volt hogy hiába mondta a sofőr hogy menjenek hátrébb nár nem tudtak ezért begurult, leállította a motort és leszállt cigizni. Aznap mindenki elkésett melóból, az a csoda hogy nem verték meg.
2018. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nyomi gyerek volt a suliban, vagy sokan bantottak es agresszivebb lett...
2018. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a komám az, aki vezeti a buszt, megértem a nőt.

Oktató már agylágyulást kapott tőle, mert nem volt képes normálisan fékezni a célnál. Satufék.

Mentségére legyen mondva, egy-két gépnél elég szarok a légfékek.

2018. júl. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát rohadtul nem mndegy, hogy vezet, már elnézést.


Elvisz A-B-be, csak épp lehet, akkorát tanyázok KAPASZKODVA IS, mint az ólajtó, mert Schmachernek hiszi magát - volt rá példa.

2018. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 : Na igen, ilyen tapasztalataim nekem is vannak és ha a kerdésben szereplő nő is hasonló okokból tette szóvá a dolgot, akkor megértem.
2018. júl. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Menjetek gyalog vagy saját kocsival és akkor nem kell rinyálni. Általában, azok szólnak be, hogy nem tud vezetni a sofőr, akiknek nincs is jogosítványa vagy egyáltalán nem vezetett.
2018. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!