Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan férfiak,...

Tényleg vannak olyan férfiak, akik nem akarnak maguk mellé férfi lakótársat és csak nőknek hajlandóak kiadni a szobát?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam ilyet. Kőkemény negatív diszkriminációt kell elviselnie a 21. század férfijának az élet minden területén. A csinos, fiatal lányoknak bezzeg könnyű...

2018. júl. 13. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Operáltasd át magad.
2018. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az kicsit furcsa ha egy férfi csak női lakótársat keres. A diszkrimináció ott szokott kezdődni, hogy a nők szoktak leginkább kizárólagosan női lakótársat keresni és a férfiak általában bárkivel megvannak.
2018. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hirdetok nem az, hogy ffit nem tudnak elviselni maguk mellett, hanem kimondottan not keresnek. Szerinted miert?....
2018. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

“A csinos, fiatal lányoknak bezzeg könnyű...”

Ja, nagyon könnyű, valószínűleg választás elé lesz állitva, hogy szexel a tulajjal, vagy mehet onnan. Te szeretnél így szobát kapni? Első szóra a tiéd lehet, csak add oda az alfeledet heti egyszer-kétszer egy másik férfinak.

2018. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Nőként ezeket a deviánsokat kell a legmesszebbre elkerülni. Ha választanom kéne, hogy egy ilyen mellé költözzek be, vagy szégyen szemre hazaköltözzek a szüleimhez, akkor gondolkodás nélkül a szüleimet választanám, és szerintem a nők többsége is.

Megtarthatod magadnak őket.

2018. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
A pasik csak ingyen takarítónőt akarnak, mert pontosan tudják, hogy a nők jobban figyelnek a tisztaságra. A nőknek meg pont nem könnyebb ezèrt sem, mert ki lakna egy idegen férfival, ha ismerős a pasi akkor meg elvárja, hogy a nő csináljon mindent.
2018. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

“A csinos, fiatal lanyoknak bezzeg konnyu”

Aha, az. Ferfikent barmiben lehetsz sikeres, csak eleg ha van egy kis eszed es talpraesettseged, csinos nokent meg mar a legkisebb siker vagy jo jegy utan pletykalnak, hogy vegigkurtad a vezetoseget, vagy altalaban meg is kell tenned, vagy repulsz..

2018. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Semmi nincs egy idegen férfival lakásban, ha az normális és szintén bérel, nem úgy, hogy ő a tulaj és direkt nőt vár, attól én is tartanék, bár... Van, amikor csak azért keres valaki nőt, mert azt hiszi, hogy az rendesebb. Én utálok takarítani, csak néha kell. Aki fiúkkal laktam, mind pont annyira takarított, mint én és egyiket sem érdekelte a nemem.


Plusz csinos sem voltam még fiatalon sem :) Sajnáld a nem csinos, nem fiatal nőket is, kérdező, ne csak magadat :D Bár nekem mindegy, pénzért mindig kaptam valahol helyet, ingyen nem kellett volna.

2018. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne ez diszkrimináció?

Mindenki annak adja ki a szobáját akinek akarja.

Én például a lakásomat nem adom ki gyerekes családnak. Anno annak idején amikor én is ott laktam a lakásomban csak nőknek adtak ki a másik szobát. Nem diszkrimináció csak nem akartam idegen férfival egy lakásban élni.

2018. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Biztos, hogy olyan könnyű a fiatal lányoknak? Persze, lehet, de az ilyen esetekben, alighanem megvan ennek az ára...
2018. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!