Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a nőknek van igazuk?

Miért mindig a nőknek van igazuk?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi társamat sújtja az a probléma, hogy bármiről is van szó, a nők tévedhetetlenek, mindig, mindenben igazuk van.

Ha nincs igazuk, akkor keresnek valami kibúvót, hogy legyen. Ha nincs kibúvó, akkor szimplán egy fsz vagy.


Miért mindig a nőknek van igazuk?

Miért nem tudják beismerni, ha valamivel kapcsolatban a férfinak van igaza?

Miért mi vagyunk a szarok, ha elvárnánk, hogy a nők megértsenek minket, vagy beismerjék, hogy tévedtek?

Miért várják el, hogy a férfi ismerje be, hogy köcsög volt, amiért egyáltalán vitába szállt?



2017. júl. 11. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
pszttt! Amíg náluk van az összes p*na azt kell tennünk amit mondanak.
2017. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő vagyok mégis szoktam igazat adni a páromnak, de persze igen én is találkoztam ilyen nővel, hogy a párjával veszekedett és mindenki a férfi pártját fogta mégis neki lett igaza...:D Hidd el vannak nők akik be ismerik, hogy tévedtek, hiszen férfi és nő is egyaránt tévedhet, lehet hülye, csak az a fránya büszkeség mindig ott van. :D
2017. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Én sok dolgot megbeszélek a barátnőmmel, de ő értelmes nők közé tartozik, és ha nekem van igazam bocsánatot kér mindig, nem hisztizik meg hazudozik.

"Miért mindig a nőknek van igazuk? "

Mert a férfiak hagyják, ez jobban megéri nekik. Este vagy szexelnek a csajukkal, vagy a csaj lelép tőlük mert képtelen elviselni hogy nincs igaza.


"Miért nem tudják beismerni, ha valamivel kapcsolatban a férfinak van igaza?"

Egó.


"Miért mi vagyunk a szarok, ha elvárnánk, hogy a nők megértsenek minket, vagy beismerjék, hogy tévedtek? "

Mert ez lett a mostani séma az embereknél, hogy a férfinak kell ilyennek lenni, a nő meg leszarhatja a másikat. Mivel 1 nőre jut 5 kanos férfi, ezért a csaj megteheti azt hogy úgy viselkedik mint egy kiskirálylány.


"Miért várják el, hogy a férfi ismerje be, hogy köcsög volt, amiért egyáltalán vitába szállt?"

Mert a nőknek nagy cicijük van, ezért kinyalják a seggét is.


Viszont amit te mondasz, az csak nyomorék tömegemberek közt van. Én párkapcsolatomban soha nem fordul elő ilyesmi, bármit megtudunk beszélni, és nálunk nem az a fontos hogy kinek van igaza, hanem hogy boldogak legyünk mindketten.

A tömegembereknél meg az egó számít csak, hogy kinek van igaza.

Az átlagos csajoknál pedig ha kiállsz magadért amikor igazad van, egy bunkónak fognak titulálni. Engem is annak tartanak amikor valami hülye p1csa ellen érvelek egy vitában és nem tud mit szólni, utána elkezdenek személyes sértésekkel dobálni, hogy milyen bunkó vagyok.

Egy normális nő nem hisztizik amiért nincs igaza. Nem szégyelli beismerni hogy hibázott, és igazat ad a másiknak ha tényleg igaza van a másiknak. De ha azt akarod, hogy egy lány neked adjon igazat, kedvesen kell vele beszélned, mert ha lenéző vagy és úgy van igazad, akkor csak azért is ellenkezni fog, pedig tudja hogy neked van igazad.


Én párkapcsolatomat ismét felhoznám példaként, hogy kb. esetek 90% -ában én közlöm a barátnőmmel hogy mit rontott el, mit csinál rosszul, szinte mindig nekem van igazam, viszont ezt szeretetteljesen adom elő, így mindig "megalázkodik", és igazat ad. Ha nem adna igazat, és játszaná a fejét, természetesen itt is hagynám. Ha férfi vagy, nő kell neked, nem egy hisztis kislány.

2017. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, ha valamiben tévedek beismerem, ha egy nő téved valamiben vagy beismeri, ha nem és erőszakoskodik akkor ott hagyom, ilyen egyszerű. De férfiaknál is ezt teszem. Ideje lenne végre azt látni, hogy egy nemtől független témában nem nőkkel és férfiakkal beszélsz hanem emberekkel, és eszerint viszonyulni a másikhoz.
2017. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Rengeteg ilyen nyomorek no van (ahogy ferfi is).

De a nok talan lelkileg/verbalisab eroszakosabbak. A ferfiak meg fizikalisan.

De jol mondta egyes, erdemes joban lenni veluk :)

2017. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Engem férfiként nem sújt ez a probléma. Sajnálom, de életed nyomora a te problémád, nem a férfiakat sújtó átok.
2017. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Mert az anyjuk is ilyen volt es azt másolják.még kisgyerekként is hisztis rinyagépek a lányok.
2017. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#3: hát én sajnos elég sokat vitázok barátnőmmel apróságokon is, mert általában jogos sérelmeim vannak, amiket ha valamilyen szinten szóvá teszek, ő egyből nekem esik, meg támad, ahelyett, hogy megértené az álláspontomat, és arra játszana, amit te is mondtál, hogy boldogok legyünk.

Nem tudom emberek hogyan tudnak elképzelni úgy egy párkapcsolatot, hogy kicsit sem képesek alkalmazkodni a másikhoz. És itt is felvetül az, hogy (tisztelet a kivételeknek!) a nő várná el, hogy a férfi idomuljon hozzá. Miért is? Ha emberekről van szó, akkor emberek közt mindkét félnek alkalmazkodni kell a másikhoz, amihez hozzá tartozik a másik lelkivilágának, érzéseinek, szerepeinek megismerése is.

Ha nem érti meg valamelyik fél a másikat, lehet az bármi miatt, ugyanúgy fel fog jönni legközelebb is az adott vitatéma.

És nálunk leginkább ez a baj, hogy míg én azon lennék, hogy megértsem és elfogadjam a barátnőm kínjait, addig ő fordítva ugyanerre képtelen.

2017. júl. 11. 19:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Tehát a barátnőd kevésbé fókuszál arra hogy boldogok legyetek mindketten, ami azért egy kapcsolat alapja.

Sőt, ha veszekedtek, és egyértelmű hogy neked van igazad, mégis képes megsértődni és igazi hisztit lenyomni, akkor elég valószínű hogy szarik az egész kapcsolatra, ha ilyen csúnyán akarok fogalmazni..

És egy nem valódi kapcsolat, ahol nem arra megy mindkét fél hogy szeressék egymást és jobb legyen mindkettőjüknek, az szenvedéses kapcsolat, nem szabad komolyan venni.

Én nekem is időmbe telt, mire olyan nőt találtam, aki tényleg értelmes és képes a változásra, őszinteségre, türelemre, szeretetre. Még ő nála is van mit javítani, de átlagos lányokhoz képest nagyon jó.


Viszont amikor veszekedtek, fontos hogy milyen hangsúlyban beszélsz. Javaslom hogy legyél nyugodt, megértő, kedvesen érvelj, és tudasd vele közben hogy te szereted őt. (Én is ezt szoktam, miközben 1 regényt írok neki mekkora hibát csinált a kapcsolatunkban, mellé írom azt is hogy mennyire szeretem őt és jót akarok mindkettőnknek, és egyáltalán nem haragszom rá).

Ha ezek után is hisztizni kezd, és egyáltalán nem próbál lenyugodni és megbeszélni a dolgot csak az miatt mert neki kell igazának lennie, a helyedben keresnék egy igazi nőt.

2017. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#7: tanúsítom, anyja-lánya ég és föld..ha érzelmiség terén az anyja tulajdonságait másolná, akkor egy szavam nem lehetne
2017. júl. 11. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!