Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan álltál talpra a nehéz...

Hogyan álltál talpra a nehéz helyzetből?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a munkám mondvacsinált indokokkal. Ez még mindig fáj mert imádtam, ez már 4hónapja.


Sose tudtam mihez kezdjek magammal mert nem tudom mi érdekel. Így szuleimre hallgatok, amit ők javasoltak azt tanultam, munkát tudtak szerezni,..


Van 2vállalkozásunk így azt mondják dolgozzak ott , mivel nem tudom mi legyen, így marad ez..

De belül érzem hogy ez nem boldogít..


Csak tengek, belül mardos hogy nem tudom mit tegyek, így oda megyek ahova mondják szüleim, mikor melyik cégnél van több munkánk..


Látássérültként nem könnyű..


2018. júl. 16. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!

Igazad van, ám állj fel és járj!

Én megtettem, pedig mindkét lábam hiányzik!

Sőt, vannak nálunk sokkal de sokkal súlyosabb gonddal küzdők.

Állj a magad lábára, gondold végig mit szeretnél csinálni, és vágj bele!

Meg fogsz lepődni!

2018. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Ez most valami vicc?

Családi vállalkozásunk lenne, hát nagyon nem aggódnék.

Bár lehet pont ezért van már két nyelvvizsgám meg most készül a másoddiploma.

2018. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Őrizd egy kicsit a szabad akaratod ! Egy ilyen betegség nem hátrány, most már nagyon sok helyem foglalkoztatnak halláskárosultakat és látássérülteket !

A mai világban ezek már abszolút nem számítanak hátránynak !

Csakis családon belül szokott némi nehézséget okozni, hiszen a szülők próbálják óvni és jobban magukhoz láncolni a beteg, sokszor felnőtt gyermeküket.


Keres olyan állást, amit szívesen csinálnál, ha pedig ahhoz nincs meg a végzettséged, mert esetleg olyan téma kezd el érdekelni, akkor ne félj elvégezni egy új képzést, és újból iskolapadba ülni. Persze mindaddig, amíg nem találtad meg a számodra megfelelő utat, a megfelelő képzést, állást, addig dolgozz a szüleid cégénél.


Velük is élsz ?

Vagy külön otthonod van már ? Mennyi az életkorod !?

2018. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as, 4éve van párom. Most költöztem vele össze, és szülői segítséggel vettem lakást. 30vagyok egy turisztikai közgazdász fél diplomával és német középfokú nyelvvizsgaval, angolul most tanulok.
2018. júl. 16. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!