Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más fiú is, akinek sosem...

Van más fiú is, akinek sosem volt bvalami fiús ízlése és még a mesékből is a lányosakat szerette? 25f

Figyelt kérdés
szóval inkább lányos dolgok érdekeltek. pl matricák, pl lányos mesék, pl hello kitty meg ilyenek. Az ilyen fiús dolgok, amiket más fiúk megfogtak, mindenféle csúszómászó undormány... azt nem bírtam soha. menekültem. Lányokkal játszottam mindig, lányokkal lógtam, lányokkal shoppingoltam tiniként és jó sok lánnyal jártam is xP
2018. júl. 17. 01:07
1 2
 11/12 nemaRendőrség ***** válasza:

@9 nem jobb kiskorban

Ott van pl az a mexikói "lány" akit örökbefogadott egy zsidó pár és 3 éves kora óta lánynak nevelik, járnak vele hormonkezelésre stb. Most valami 18 év körüli, és nem tudják átműteni, mert túl kicsi maradt a pénisze. Szegény gyermek borzalmasan néz ki, valószínűleg bele fog tartozni abba a 73%ba akik megölik magukat transzneműként mert rájönnek hogy tévedtek

2018. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na igen mindig is együtt kellett élnünk mások rosszindulatával. Például kapásból a 2-es válaszoló tudatlan sznob. Ezekkel foglalkozni teljesen felesleges. Az mivel jobb ha olyan vagy mindig mint mások és nem olyan amilyen te akarsz lenni? Ne a tömeggel fuss hanem járd a saját utadat.
2018. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!