Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bolti szarka vagyok, ha a...

Bolti szarka vagyok, ha a lopáskor nem bukok le később lehet belőle gondom?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért csinálom, kinn élek külföldön és mostanában mindig mikor pl müllerbe megyek csak úgy beteszek pl egy szempillaspirált vagy barmit ami befér a táskámba és elhozom, eddig még nem buktam le de félek hogy egyszer csak jön a rendőrség vagy egy büntetés.. ma elloptam pl egy doboz c vitamint a tasakját fogtam és vissza tettem.. bajba fogok jutni utólagosan is akár?
2018. júl. 18. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Külföldön vagy. Jól keresel nem? Akkor miért lopsz? 😈
2018. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer valamilyen formában ezt visszakapod az élettől.
2018. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet, érdemes volna felkeresned egy pszichológust a miért-re. Létezik ilyen jelenség:

[link]

2018. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Hidegen hagy, hogy utólag lebukhatsz-e kamerafelvétel alapján, de legalább annyit tegyél meg légyszi, hogy ne csessz ki más vevővel. Leírom a sztorimat:

Eurós bolt, kb. Müller szint, gondolom tudod. Míg vásároltam, a kedves delikvens pénztárnál való sorbanálláskor beletett a táskámba egy 690 forintos bizsu fülbevaló celofánját, amin ugye ott volt a vonalkód. Fizettem, becsipogtam. Háromszor küldtek oda-vissza, minden alkalommal becsipogott. Azt se tudtam, mi van. Be kellett mennem egy helyiségbe, ott kipakoltattak velem mindent, amit a táskámban volt, amikor is megtalálták az üres celofántasakot. Én lettem megalázva más szemétsége miatt.

Nem akartam tippet adni, de még most is forr bennem a düh. Van folytatása is a sztorinak, de az hosszú. Szóval felőlem lopkodj kedvedre. Ha rendszeresen csinálod, előbb-utóbb elcsípnek.

Húú, de mérges lettem még így is, hogy leírtam, hogy kicsesztek velem anno.

2018. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó, végül mi történt?

Egyébként kérdező, nagyon remélem, hogy lebuksz. Ha annyira késztetést érzel a lopásra, menj el orvoshoz.

2018. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Majd privátban esetleg leírom. Végül is jó a történet vége, de csak azért, mert olyan helyen dolgozom...


Annyi még ehhez a sztorihoz, hogy azt lefelejtettem, hogy utólag leesett, miért nem a földre dobták az üres fülbevaló tasakot, vagy bárhova máshova. Azért, mert mivel a hátam mögött álltak a pénztárnál, addig, míg velem foglalkoztak, ők szépen kislisszantak üres kosárral, hogy ők nem vettek semmit. Ki tudja, miket pakoltak el. Na szóval kérdező, ezért írtam, hogy ha már lopsz, akkor mást ne tegyél ki megalázó helyzetnek.

2018. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
De szerintem ennyi is elég, aki kérdezte, mi lett a vége. Ez.. Megúsztam, mert egyrészt kénytelenek voltak elengedni, mivel csak a személyes dolgaimat és a tasakot találták meg, magát a fülbevalót sehol. Viszont nem hagytam annyiban a dolgot.. Ne haragudj, nincs kedvem most erről írkálni, mert esküszöm, még most is felment a vérnyomásom, milyen szemét emberek vannak.
2018. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Látom nagyon intelligens egyén lehetsz. Kiírod ide a kérdésedet, ami alapján két perc alatt lenyomozhatják az IP címedet, és onnan már csak várni kell a rendőrséget, hogy kopogjon az ajtódon. Nem tudhatod éppen ki fogja ezt elolvasni...
2018. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Járhattál volna rosszabbul is, ha tényleg beleteszik. De ez így egy klasszikus elterelés volt. Na és a kamerák biztosan felvették, ilyen helyen fullba veszik a pénztárakat.
2018. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

#8

Szerinted komolyan egy szempillaspirál miatt fog kutatni a rendőrség? 😃 maradj már! 😃


Amúgy szeri.tem is izgalmas kisebb lipásokat csinálni. Szerencsére számomra nem annyira, hogy csináljam is. Nálad lehet, hogy beteges szint. Majd ha elkapnak, akkor érdemes lesz elgondolkodnod, hogy segítséget kérj.


Addig viszont tényleg csak annyi, hogy mást ne szivass meg, csak a szar multikat

2018. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!