Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bolti szarka vagyok, ha a...

Bolti szarka vagyok, ha a lopáskor nem bukok le később lehet belőle gondom?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért csinálom, kinn élek külföldön és mostanában mindig mikor pl müllerbe megyek csak úgy beteszek pl egy szempillaspirált vagy barmit ami befér a táskámba és elhozom, eddig még nem buktam le de félek hogy egyszer csak jön a rendőrség vagy egy büntetés.. ma elloptam pl egy doboz c vitamint a tasakját fogtam és vissza tettem.. bajba fogok jutni utólagosan is akár?
2018. júl. 18. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
14%
Én is lopkodtam. Imádtam a vele járó izgalmat. Eleinte, hogy enni tudjak, később olyan extrákat, mint balaton szelet vagy kindertojás. Elég sokat összeloptam, mert suli mellett keveset kerestem. Szóval miután végeztem a sulikkal és elhelyezkedtem, akkor jött az egész nagyobban. Évekig néztem, hogy mennyit termelek, minimálbérért, majd egy nap, olyan 15 éve lett egy olyan állásom, ahol egy igazi szarf.szú volt a tulaj. Nem részletezem, de egy igazi szar alak volt. Őt élvezettel loptam meg, örömöt okozott a bosszú és a hirtelen jött jólét. Aztán amikor elég sok pénzem lett, valahogy elmúlt az egész. Nem szégyellem magam és nem bántam meg. A nyomorból a normális középosztályba jutottam. Lehet lepontozni. :)
2018. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyomorból a középosztályba? Azt már nem lopásnak hívják, hanem sikkasztásnak. Szerintem jobb ha kussolsz. Nem pontozlak semerre sem, arra sem van érdemes.

(Én vagyok a fülbevalós zacskós.)

2018. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, akkor legyen sikkasztás. Akkor sem érdekel, semmit sem bánok. Az meg, hogy te olyan pancser vagy, hogy balekká tesznek és még azt se veszed észre, hogy a táskádba tesznek valamit...hát, szerintem neked a homlokodva van írva, hogy lúzer és messziről kiszagolnak téged. Te balek! :D
2018. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
11# Szep. Ne szólj le mást! Már a magyar is úgy lop mint a nem napon barnult ember. Szégyen. Ha éheznék sem lopnék.
2018. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!