Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Tehát teljes mértékben ügyetlen vagyok mindenben, nem vagyok jó se fociban,se kézilabdában,rajzban,énekben,táncban, semmi se megy szó szerint. Amibe belefogtam eddig mindig kudarc követte. Azóta nem is próbálkozom, ha valahol csapatjàtékról van szó csak leülök vagy elkülönülök.

Buta is vagyok,nehezen fogom fel a dolgokat. Ha valaki beszól sose tudok frappánsan visszavágni,leblokkolok,semmi se jut olyankor az eszembe. Sosem ülök be cukrászdába vagy ilyen helyekre,félek hogy mindenki rajtam fog röhögni,utcára se merek menni emiatt,boltba se jàrok soha,mindig mást küldök be, emiatt másnak is a terhére lehetek már.. De ha mégis bekényszerítenek ideges leszek,gyorsabban ver a szívem, izzadok,frusztrált leszek.

Sosem találok meg semmit ha azt mondják hogy keressem meg.

Ha íratokat kell mondjuk intézni sose megyek magamban,mindig szükségem van valakire aki ott van velem,sosem boldogulok magamban.

Utólag pedig nem csak én képzelem be,mások is megerősítették, az ,,ügyetlen'' , ,,életképtelen'' , ,,szerencsétlen'' jelzőkkel.

Nem bírok így élni.



2018. júl. 18. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

...és még én hiszem hogy önbizalomhiányos vagyok. :D

Ha ezen elgondolkodsz, már annyira nem lehetsz buta, az írásod alapján nem tűnsz annak.

2018. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Részben én is ilyen vagyok

Hányéves vagy?

2018. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

15 vagyok.

Tudok helyesen írni,mindössze ennyi.

2018. júl. 18. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez még sokat változhat
2018. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is ilyen fajta vagyok.. Igazából oké. Nem megy szinte semmi, csak a könnyebb fizikai munkák, és a kisebb kézügyességet igénylő gyártósori munkák. Ezen kívül... Semmi. Felfogó képességem nagyon nehéz nekem is. Viszont szerintem a mi fajtánk közé tartozók talán az életre való rálátásukkal lesznek kreatívak, és az értelmiségi szintjükkel. Nem a tudással, nem az általános műveltséggel, nem a sok tanulással. Egyszerűen az ösztönből jövő gondolatokkal. :)
2018. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem láttam olyat, hogy egy buta ember nem lett volna meggyőződve arról, hogy ő nagyon-nagyon okos.. Továbbá általában helyesen sem tudnak írni.


Nem tűnsz butának, egyáltalán nem. Tényleg csak önbizalom hiányod van. Olyankor tényleg nem megy semmi, tudom, milyen érzés.

Állj úgy hozzá, hogy qva jó vagy, és gond nélkül menni fog. Emellett próbálj ki több dolgot.

2018. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer
2018. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem önbizalomhiány meg ilyenek,tényleg nem mennek a dolgok,pedig sokakba belekezdtem.
2018. júl. 23. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés de ez szociális fóbiára utal.

Nekem ugyan ezek a tünetek megvoltak és én is szocfobiás vagyok.

2018. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!