Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Charles Leclercet (F1 pilóta)...

Charles Leclercet (F1 pilóta) nem viselte meg egyáltalán az apja halála?

Figyelt kérdés

Tavaly mikor meghalt az apja láthatóan nem rázta meg. Belül biztosan nagyon fájt neki, de kifelé semmit sem mutatott. Ugyanúgy mosolygott tovább rövid időn belül mintha mi sem történt volna.

Ez amiatt van mert nem hagyta, hogy az érzelmei elvonják a figyelmét a versenyzésről?



2018. júl. 19. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindneki mutat kifelé fájdalmat. Nem vagyunk egyformák.
2018. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez F1 pilótának lenni.

A legtöbb ember ugyanúgy helytáll a munkahelyén, akkor is ha valami családi tragédia történik. Meg az utcán sem sírva mászkálnak.

Általában otthon engedik el magukat az emberek.

2018. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, csak eddig ahány ilyen embert láttam mindegyiknek ki volt ülve az arcára az, hogy mi történt. Ilyen fiatalon, egy szülőt elveszteni pedig szerintem még szörnyűbb, és azért lepett meg, hogy még ha a pályán a versenyzésre is koncentrált, de még az interjúkban sem tűnt fel semmi szomorúság.
2018. júl. 19. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ember, aki ilyen magas szinten versenyzik, annak nem sok ideje marad a magánéletére, így a gyászra sem.
2018. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!