Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez alva járás, vagy valami...

Ez alva járás, vagy valami más betegedség?

Figyelt kérdés

Egyszer kiírtam de valami sz.ar életű tiltotta pedig ez lehet komoly baj is.egy ember akart volna segítenide már nem tudom meg mit mondott volna.


Sokszor előfordúl,hogy csinállok valamit,aztán nem is emlékszek rá.

Pl egyik nap hazajöttem,és lefeküdtem aludni. Mikor felkeltem belenéztem a telefon képtárjába és találtam egy fura videót.

Az volt benne,hogy ilyen egyszerű bohócszerű sminkbe sétálgatok fel alá,majd bevettem egy altatót.itt véget is ért a videó. Egyáltalán nem emlékszek rá ,hogy ezt csináltam.

Egyre röbbször fordul ilyen elő,de nem csak videó,hanem kép,vagy épp szöveg.


A videókon olyan mintha ébren lennék,pedig egyáltalán nem emlékszek amikor visszanézem.


Már kb egy hónapja mióta elköltöztem azóta csinálom ezeket.

Ez mi lehet,illetve kit lehetne ezzel felkeresni ha szükség van rá?


2018. júl. 21. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Milyen video? lehet nem is te vagy rajta es azert nem emlekszel mert nem is csinaltad, vagy csak feltortek a telod es szorakoznak.. van ilyen virus is.
2018. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az egyértelmű hogy én vagyok. Telibe magamat veszem ahogy sétállok. Azért megtartom a videókat ha esetleg el kell menni valami orvoshoz ezzel
2018. júl. 21. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkép kérj segítséget valakitől,kicsit horror jellege van a dolognak.
2018. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja. Azt igaz hogy nagyon szeretem a horror ,de azért ez már más dolog.Szoktam persze sminkeket csinálni,de azokra emlékszek.

Ezek olyan videók,és képek amik meg teljes homály. Visszanéztem,és tök meglepődtem. Ha nem lett volna rolla videó,biztos nem tudnék erről.A videón meg tiszta mintha nem is én lennék. Hát látom hogy én vagyok,de ugy mégse.ezt nehezen rudom igy megfogalmazni

2018. júl. 21. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak kérj segítséget bárkitől,lehet a költözés miatt van megtudod nézni hánykor készült a video?
2018. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A vedók(több van de ez a legbizarabb)

Három nappal a költözésem után készűltek,és abban az időpontban mikor szédültem ezért lefeküdtem aludni vagyis gondolom elaldutam.Barátnőim is megjegyeztén sokszor hogy furán viselkedek. Sokszor ingadozik a hangulatom.meg egysuer csak mintha nem is én lennék akivel beszélnek.Sokszor ugyanez mint a videóknál. Mondok valamit,aztán késöbb nem emlékszek..mondom az ellenkezőjét,majd ismét azt mondom amit először mondtam és a másik válaszra nem emlékszek. De nekem ezek nem tünnek fel.csak barátnőim mondják

2018. júl. 21. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!