Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő együtt járás után,...

Mennyi idő együtt járás után, kell rátérni az első együttlétre a feleknek 19 éves kor felett? Mert gondolom van egy egészséges intervalluma, ami még elfogadható.

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés ugyanis kicsit piásan anyám keresztlányának a barátja elkotyogta a kínját baját, ami pedig kimerült annyiban hogy 2 éve vannak együtt és kb egy 15 évesek szintjén mozog a kapcsolatuk, szájra puszinál meg is áll a dolog, nem hogy rendes csók.

Már mindketten elmúltak 23 évesek.

A csajnak Ő az első.


Felmerült az is hogy nyaralás alatt se volt "semmi" pedig nem volt jelen egy szülő se, volt lehetőség az alkalomra, a srác már ott van hogy ha kell 2 éve eldob emiatt, mert irreális ennyi időt várni, az megint más aki házasságig vár mert ott legalább tisztázzák az elején, de itt minden találkozásnál reménykedni eléggé nehéz neki.

Meg igazából veszteni valója nincs mert ha megkérdezi akkor úgyis összekapnak rajta ha meg kérdezés nélkül rávezetné akkor meg megijed, ismerem én is amilyen gyerek eszű a lány neki állna balhézni.


2017. aug. 14. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a lánnyal kellett volna megbeszélnie már a probléma felbukkanásánál. Ha nincs kommunikáció akkor jó hogy nem történik semmi. Bár a puszis dolog durva...


Én az első párommal (jelenlegivel) a csókot olyan 3 hét után ejtettük meg. Az első aktusra 4 hónap után került sor úgy,hogy nem is kellett volna odáig várnom csak picit féltem,de amit a csaj csinál az durva. Van valami drasztikus traumája vagy minden okés a lelkével/fejével?

A fiú minnél hamarabb kommunikálja ezt le,mert ha nem leszváltozás akkor ez nem is igazi kapcsolat,nem is lesz.

2017. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első barátja, de úgy gondolom ennyi idősen magától is rájöhetne hogy itt már nem elég az hogy elmennek ide-oda, egy-két ölelés puszi, aztán ennyi.

Lehet későn érő, nem tudom.

2017. aug. 14. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre nem is értem miért te keresel itt választ, és miért nem ök kettejük beszélik meg. Én tuti rékérdeznék a csajnál, hogy mi ez a tilalom? Szeretnék tovább lépni, te ebben miért nem vagy benne? Majd elmondja magátol a baját..


Én egyébként mikor szüz voltam, féltem, de csak 1 honapot vártunk vele. Addig is volt tapi meg minden. Felesleges lett volna tovább huzni a dolgot, szerelmesek voltunk mindketten, tudtam, hogy nem csak azért van velem.

2017. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a két féltől függ, de mindenképpen meg kell beszélni, ha az egyiknek már terhes. Én 23 éves voltam, a párom 28, amikor összejöttünk, és kb. 1 hónap után lefeküdtünk, pedig én is szűz voltam még akkor (párom várt volna miattam, de én már elég érettnek találtam magam arra). De attól még ez nem szentírás... de az már baj, ha a srácnak ez terhes, a lány meg semmi jelét nem mutatja még...


Szerintem mielőtt szakít, azért érdemes leülni megbeszélni... mert ha a csaj megsértődik rá, még mindig dobhatja. De az is lehet, hogy magába néz.

2017. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neki így jó.... most erre mit elhet mondani, amúgy olyan, hogy normális biztosan nincs, ezt mindig a két félnek kell eldönteni, mikor érzik úgy, van akik első alkalommal egymásnak esnek van akik a házasságig bírják...
2017. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kistál_és_a_bor válasza:

Szia!

Mi a helyzet velük azóta?

2021. júl. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!